Kariera w Hitze
Wyszukiwarka

Cena od

Cena do

Moc nominalna (kW)
Zakres obciążenia grzewczego (kW)
Sprawność cieplna (%)
Maksymalna długość polan (mm)
Ostatni produkt
9SAT_TRI80x35x53.G_Wklad_zmontowany.png
TRINITY12 kW
TRI80x35x53
Losowy produkt
rama_portalowa_g.png
Maskownica
portalowa AL19G.H ALAQS90x41.G
Logo stopka

Hitze sp. z o. o
Adres: Gdyńska 32
26-600 Radom

tel. +48 48 380 18 98


dołącz do nas  
Nowości

O firmie

Sprawdź nasze produkty

Jesteśmy polskim producentem zaawansowanych technologicznie wkładów kominkowych, pieców wolnostojących, palników pelletowych oraz szeroko pojętych akcesoriów kominkowych, takich jak kratki kominkowe wentylacyjne, jak również akcesoriów do kratek wentylacyjnych oraz przyborników do kominka. Nasze produkty cechuje niezawodność, precyzja wykonania, bezpieczeństwo działania i obsługi oraz wysoka wydajność.

Stworzyliśmy niezwykle zaangażowany i wykwalifikowany zespół specjalistów i technologów, korzystających na co dzień z innowacyjnych technologicznie wyspecjalizowanych maszyn, którego dogłębna znajomość rynku i techniki stała się podstawą misji oraz filozofii marki HITZE.

    HITZE Sp. z o.o.

 • ul. Gdyńska 32, 26-600 Radom
 • Zarejestrowana w Sądzie: SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
 • Kapitał: 405 000,00 ZŁ
 • NIP: 9482603545
 • REGON: 361379132
 • KRS: 0000555859
 • logoHitze1[1].png

  Misja

  Jesteśmy wiodącym w Polsce producentem kominków, pieców wolnostojących i akcesoriów kominkowych. 

  Zarówno na polski, jak i zagraniczny rynek dostarczamy produkty o najwyżej jakości i technologii, charakteryzujące się wyjątkowym designem, który stylowo dopełnia każde domowe, jak i firmowe wnętrze.  

  Nasza oferta dynamicznie rozwija się o kolejne produkty. Zakładamy, że w najbliższej przyszłości znajdzie się w niej ponad  100 pozycji - w tym: piece pelletowe, wolnostojące, tradycyjne wkłady kominkowe oraz wkłady z płaszczem wodnym. Dodatkowo dysponować będziemy także wszelkimi niezbędnymi akcesoriami, służącymi do instalacji i eksploatacji naszych pieców oraz kominków.

  Produkty marki HITZE dostępne są w wyspecjalizowanych salonach kominkowych w kraju, jak i zagranicą.

 • lewostronny_19[1].png

  Filozofia

  Ciepło z natury – te słowa idealnie obrazują filozofię marki HITZE. W trosce o naturę przywiązujemy ogromną wagę do proekologicznych rozwiązań i technologii. Doskonale zdajemy sobie sprawę z obecności wielu globalnych zagrożeń i szkodliwych procesów, przed którymi stanęła w obecnych czasach nasza cywilizacja. 

  W zgodzie z naszą filozofią produkujemy jedynie takie kominki i piece, które opalane są drewnem lub drewnianym pelletem, czyli surowcami najmniej szkodliwymi dla środowiska. Dzięki nowoczesnej technologii oraz wieloletniemu doświadczeniu, udało nam się stworzyć innowacyjne rozwiązania, które charakteryzują się nie tylko dbałością o nasze naturalne otoczenie, ale także dużą efektywnością grzewczą.

  Ponadto wiemy, jak ważnym elementem każdego domu - zarówno w sensie dosłownym, jak i symbolicznym - jest ciepło, którego obecność jest synonimem rodzinnego bezpieczeństwa oraz bliskości międzyludzkiej. Wartości tak bliskich marce HITZE.

 • technologia.png

  Technologia

  Wieloletnie doświadczenie, zespół wykwalifikowanych specjalistów, własna hala produkcyjna o powierzchni 3 tys. m oraz nowoczesny park maszynowy to podstawa działalności marki HITZE, pozwalająca tworzyć dla Państwa produkty o najlepszych parametrach technicznych i wysokiej efektywności.

  Park maszynowy HITZE to przede wszystkim nowoczesne obrabiarki CNC. Cięcie laserem 3D - zgodne z normą  PN-EN 9013 - wykonywane jest za pomocą renomowanej marki TRUMPF. Szczycimy się własnym Laboratorium Technicznym, które pozwala nam przeprowadzać testy kominków oraz pieców, i tym samym doskonalić nasze produkty.

  W trosce o najwyższą jakość naszych usług i oferowanych produktów, marka HITZE nie zleca innym podwykonawcom produkcji części do swoich kominków.

  Nasze ciągłe inwestowanie w badania, nowatorskie projektowanie i stały rozwój naszych produktów zaowocował pełna gama wkładów, pieców i akcesoriów od jednego producenta.

   

 • obsluga.jpg
  Więcej o obsłudze i sprzedaży >

  Obsługa i sprzedaż

  • Certyfikaty
  • Kodeks Dobrej Współpracy
  • Serwis pogwarancyjny firmy Hitze Sp. z o.o.
  • Sieć Sprzedaży
  • Warunki gwarancyjne
 • partnerzy.jpg
  więcej o partnerach >

  Partnerzy

  Produkcja wysokiej klasy, nowoczesnych produktów grzewczych wymaga stałej współpracy z najlepszymi na rynku Partnerami. 


 • kariera.jpg
  Więcej o możliwościach >

  Kariera

  Jeżeli lubisz tworzyć oraz wdrażać nowe rozwiązania w biznesie, to z pewnością jesteś osobą, której szukamy! Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do przesłania aplikacji.

 • Lokalizacja

 • Dodaj link do:
 • facebook.com
pl

SIEĆ DYSTRYBUCJI - POLSKA

Dolnośląskie
Kujawsko-pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
ŚWIAT KOMINKÓW WITOLD DRZYZGUŁA
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie

SIEĆ DYSTRYBUCJI - ŚWIAT

ALBANIA
BELGIA
BIAŁORUŚ
BUŁGARIA
CHORWACJA
CZECHY
ESTONIA
FINLANDIA
FRANCJA
GRECJA
HISZPANIA
HOLANDIA
IRLANDIA
JORDANIA
LIBAN
LITWA
ŁOTWA
NIEMCY
POLSKA
ROSJA
RUMUNIA
SŁOWACJA
SŁOWENIA
TURCJA
UKRAINA
WĘGRY
WŁOCHY
Logo stopka

Hitze sp. z o. o
Adres: Gdyńska 32
26-600 Radom

tel. +48 48 380 18 98


dołącz do nas  
Facebook