Witaj

W ŚWIECIE CIEPŁA Z NATURY

Wybierając kominek,

wybierz jakość na lata.

Hitze to nowoczesna marka ekologicznych wkładów kominkowych oraz pieców wolnostojących. Od ponad 20 lat specjalizujemy się w produkcji kominków i akcesoriów kominkowych. Nasza siedziba, jak i całość produkcji znajdują się w Polsce, jednak naszych przedstawicieli znajdziecie obecnie w ponad 35 krajach Europy, Afryki oraz Azji.

Dynamiczny rozwój w ciągu ostatnich 5 lat ugruntował naszą pozycję w segmencie produktów o jakości premium przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Dowodem czego jest stale rosnąca liczba naszych partnerów…

Wybierz ogrzewanie kominkiem 

Wierzymy, że odpowiednie podejście może wiele zmienić. Tworząc nasze kominki od samego początku myślimy o ludziach, którzy będą ich używać. Doskonale wiemy jak z urządzenia grzewczego wydobyć magiczną moc, która powstaje wokół ognia, w gronie kochających się osób. Właśnie takie ciepło i szczerość domowych relacji przekładamy na nasze codzienne podejście biznesowe.

Mamy szeroki wybór z możliwościami dalszej personalizacji

Wiemy, że oferta pieców i kominków dostępnych na rynku jest bardzo duża. Nie jeden raz słyszeliśmy, że wybór tego jednego urządzenia jest wyzwaniem wymagającym czasu i zdobycia szerokiej wiedzy.

Zajrzyj do naszego poradnika, by w 6 krokach zorientować się czym różnią się poszczególne kominki i piece marki HITZE. W ten sposób szybko znajdziesz odpowiedni dla Ciebie kominek.

Ciepło z natury

Te słowa idealnie obrazują filozofię marki HITZE.

W trosce o naturę firma przywiązuje ogromną wagę do proekologicznych rozwiązań i technologii, produkując kominki i piece opalane drewnem, czyli odnawialnym surowcem pochodzącym z natury.

Drewno od wieków towarzyszy ludzkości. Daje ziemi powietrze, zwierzętom schronienie, a ludziom ciepło. Obecna technika pozwala nam ten dar wykorzystać racjonalnie.

Wjedź do świata ciepła z natury…

Znajdź
najbliższy sklep!

Salony partnerskie HITZE znajdują się na terenie całej Polski i w wielu innych krajach europejskich. Zakupisz tam wymarzone wkłady kominkowe, piece wolnostojące oraz paleniska ogrodowe i zyskasz należyte wsparcie. Dzięki wysokim kwalifikacjom naszych dealerów możesz spodziewać się najwyższej jakości obsługi i rozwiania wszelkich wątpliwości.

Zachęcamy również do skorzystania z usług naszych instalatorów, którzy zadbają o prawidłowy montaż pieca kominkowego – dzięki temu będzie on niezawodny i bezpieczny na przestrzeni wielu lat.

Salony partnerskie i partnerów wykonawczych HITZE znajdziesz na tej mapie.

Masz pytanie?
Zadaj je naszym specjalistom!

Chcesz dowidzieć się więcej o ofercie HITZE albo masz jakiekolwiek wątpliwości?
Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy STALKO sp. z o.o. sp.k., informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na wskazany przez mnie adres e-mail.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy STALKO sp. z o.o. sp.k., informacji handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon, Internet) oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z przepisami prawa telekomunikacyjnego.

Nowe pole

Chcesz podjąć
współpracę?

Stale poszukujemy
nowych partnerów!

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym właścicieli firm, którzy pragną rozpocząć współpracę z HITZE i dołączyć do naszej sieci sprzedaży!

Błyskawicznie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przedstawimy warunki współpracy.

Sprawdź Nasz Kanał na Youtube

Infolinia

Dane firmy:
Stalko spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością spółka komandytowa

NIP: 9482603545
REGON: 361379132
KRS: 0000836475

Kontakt:
Infolinia:
+48 800 880 030

Zapytania ogólne:
handlowy@hitze.pl

Adres:
OGÓLNY:
ul. Solec 24/253,
00-403 Warszawa

BIURO / MAGAZYN:
ul. Gdyńska 32,
26-600 Radom

pl_PLPolski