Witaj w świecie luksusu,
który daje spokój.

W HITZE od zawsze stawiamy na trwałość, nowoczesność, funkcjonalność i bezpieczeństwo na światowym poziomie. Jesteśmy świadomi, jak ważne w naszym życiu jest rodzinne ciepło i spokój, dlatego chcemy je pielęgnować.

To relacje tworzą dom, a tylko ciepłe relacje, mogą stworzyć prawdziwie wyjątkowe miejsce, w którym będą dorastać Twoje dzieci. To wyjątkowe poczucie ciepła i spokoju od lat dawał nam właśnie ogień, dlatego chcemy przedstawić Ci nasz najnowszy produkt, który pozwoli Ci cieszyć się prawdziwą i wyjątkową wizją ognia.

Przedstawiamy naszą nową linię kominków gazowych Calma. Jest to połączenie funkcjonalności i szeroko pojętego luksusu. Połączenie zaawansowanej technologii i nowoczesnego designu w każdym detalu. To połączenie, które pozwoli ogrzać Twoje wnętrza żywym płomieniem ognia w trójwymiarze i zapewni ciepło i spokój dla Ciebie oraz Twojej rodziny.

ZOBACZ KOMINKI IDEALNE DO
OTWARTYCH PRZESTRZENI

Co zyskujesz wybierając kominki gazowe CALMA od HITZE?

Kominki gazowe linii Calma zostały zaprojektowane z myślą o tych, którzy kochają ciepło domowego ogniska i nie chcą z niego rezygnować w dobie natłoku codziennych obowiązków. Wybierając kominki Calma wybierasz ciepło domowego ogniska, od którego dzieli Cię tylko jeden klik

Nie musisz już latem zastanawiać się nad tym, jakie drewno będzie najlepsze, jako opał do Twojego kominka. Nie musisz odkładać szczap drewna, sezonować go i martwić się tym procesem na długo przed sezonem grzewczym. Wybierz luksus, który daje spokój…

Kominki gazowe Calma powstały z myślą o tych, którzy cenią sobie wygodę, luksus i nowoczesne rozwiązania w swoim domu.

SERIA CALMA

Kaseta calma

Kominek gazowy

7 899 pln

CALMA 65R

Ogrzewacz gazowy

20 699 pln

CALMA 120TC

kominek gazowy

24 399 pln

CALMA 80S

kominek gazowy

19 199 pln

Czy może być coś prostszego?

 

Linia kominków gazowych Calma to także wyjątkowo komfortowe rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje kominka, który daje naturalnie piękną wizję ognia, a nie chce tracić czasu na przygotowania związane z odpalaniem i sprzątaniem, jak to się odbywa przy kominkach tradycyjnych. Rozwiązanie w postaci kominka gazowego Calma, to nie tylko oszczędność czasu, ale także oszczędność energii elektrycznej. Kominki w standardzie zasilane są bateriami, co w razie awarii prądu nadal pozwoli Ci cieszyć się przyjemnym ciepłem w pomieszczeniu.

Ze starannością i dbałością o każdy szczegół został opracowany palnik, który oddaje maksymalnie realną wizję ognia. Zastosowanie specjalnie zaprojektowanego i opatentowanego palnika Triangle Flame, pozwoli Ci na podziwianie wielowymiarowej i prawdziwej wizji ognia każdego dnia. Ponadto, użytkownik dostaje palnik już kompletny wraz z dedykowanymi, montowanymi na stałe ceramicznymi polanami (drewienkami), co znacznie wpływa na brak błędów instalacyjnych, bezpieczeństwo i minimalizuje ryzyko uszkodzeń wkładu.

Ogień na wyciągnięcie ręki

Każdy kominek z linii Calma posiada pilot w zestawie z automatyką do wyboru:
– automatyka niemiecka Maxitrol
– automatyka austriackia TESC

Każdy z pilotów pozwoli Ci cieszyć się blaskiem i ciepłem ognia w mgnieniu oka. Dodatkowo, każdy z nich pełni funkcję termostatu, mierzy temperaturę w pomieszczeniu, a także ma wiele innych funkcji takich, jak np. blokada rodzicielska.

Pilot Maxitrol jest kompatybilny z aplikacją “My Fire App”, która także pozwoli Ci na sterowanie kominkiem z poziomu telefonu. Dodatkowym i nowoczesnym rozwiązaniem, które posiadają kominki Calma jest możliwość połączenia kominka z systemem Smart Home.

Zobacz jak prosta jest obsługa

Krystalicznie perfekcyjna w standardzie

Na dodatkową przyjemność z wpatrywania się w blask kominka Calma, niewątpliwie ma wpływ wysokogatunkowe szkło neoclear®, które zostało użyte w kominkach gazowych linii Calma od HITZE. Szkło japońskiej firmy Nippon Electric Glass, jako jedyne jest obustronnie polerowane, a co za tym idzie, pozwala na idealnie transparentną i przejrzystą wizję ognia. Szyba w standardzie zapewnia efekt antyrefleksyjny, więc nie ma potrzeby dodatkowego dopłacania, by móc podziwiać niczym niezakłóconą wizję ognia w swoim domu.

Czy kominki gazowe są bezpieczne?

Kominki gazowe linii Calma, to także niekwestionowane bezpieczeństwo. Posiadają certyfikowaną automatykę, co tylko potwierdza wysokie bezpieczeństwo elektromagnetyczne (EMC).

Zobacz deklarację Ekodesign

Ogrzewacze gazowe Calma spełniają także wymogi dyrektywy niskonapięciowej (LVD). Ponadto, zostały wyposażone w kilka rodzajów zabezpieczeń takich, jak:

blokada rodzicielska
automatyczny wyłącznik w przypadku wykrycia cofania się dymu
automatyczny wyłącznik w przypadku niedrożności przewodu powietrzno-spalinowego
automatyczny wyłącznik w przypadku problemów z dopływem gazu
klapy antywybuchowe

Dodatkowo, w razie niechcianych i trudnych do przewidzenia sytuacji życiowych, takich jak np. problemy z drożnością przewodu powietrzno-spalinowego kominek automatycznie wyłączy się. Tak samo stanie się w przypadku problemów z dopływem gazu. Ponadto, kominki gazowe z linii Calma posiadają mechanizm wykrywania cofania się spalin lub zaniku gazu, co także spowoduje natychmiastowe wyłączenie się kominka.

Przemyślana została także automatyka gazowa w kominku CALMA. Jest ona oparta na elastycznych przewodach, co pozwala na ich swobodne ułożenie, a co za tym idzie łatwą instalację i bezproblemowe serwisowanie.

Z jakim gazem współpracują kominki CALMA?

Linia kominków gazowych CALMA to nowoczesne urządzenia
mogące współpracować z:

  • gazem G20 (gaz ziemny wysokometanowy),
  • G27 (gaz ziemny zaazotowany),
  • G30 (mieszanina gazów propan butan)
  • G31 (gaz propan).

Ponadto, istnieje możliwość dostosowania ogrzewacza do współpracy z innym gazem, niż gaz wyszczególniony na etykiecie. Można taką konwersję przeprowadzić tylko przez autoryzowany serwis HITZE.

Gwarancja nawet do 8 lat
To jeszcze nie koniec dobrych wiadomości. Wszystkie wkłady
gazowe CALMA objęliśmy specjalnym programem wsparcia.
Rejestrując zakupiony produkt przedłużysz gwarancję do 8 lat.
To jeszcze nie koniec dobrych wiadomości. Wszystkie wkłady gazowe CALMA objęliśmy specjalnym programem wsparcia. Rejestrując zakupiony produkt przedłużysz gwarancję do 8 lat.
Zobacz zasady działania Programu myCALMA
Wybierz luksus, który niesie spokój…
Zobacz wszystkie modele
Wolisz omówić swój projekt z doradcą?

Zostaw dane kontaktowe!
Oddzwonimy.

                       

      pl_PLPolski