Aktualności HITZE

Technologie und Sicherheit

Inspirierende Innenräume

Ökologie und Gesundheit

Biokominek w salonie

Biokominek w salonie

Salon to serce każdego domu, miejsce, gdzie spotykamy się z rodziną i przyjaciółmi, relaksujemy się po pracy i spędzamy wiele godzin rozmawiając, czytając czy oglądając telewizję. Nic więc dziwnego, że dbamy o to, aby taka przestrzeń była wyjątkowa pod względem wyglądu i atmosfery. Jednym z elementów, który może nadać jej niepowtarzalny charakter, jest biokominek w salonie. Dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie? Jak wkomponować go w aranżację? Odpowiadamy na najważniejsze pytania. Dzięki naszym wskazówkom stworzysz nowoczesny salon z biokominkiem.

Jak działają biokominki?

Jak działają biokominki?

Jak działają biokominki? Czy do biokominka potrzebny jest komin? Czy biokominek jest szkodliwy dla zdrowia?Wszystko, co musisz wiedzieć o biokominkach – od ich zasady działania, przez korzyści, po porady dotyczące wyboru. Idealny dla każdego, kto rozważa ekologiczne i nowoczesne rozwiązania ogrzewania domu.

Czy biokominki grzeją?

Czy biokominki grzeją?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy biokominki są tylko stylowym dodatkiem do wnętrza, czy mogą również skutecznie ogrzewać pomieszczenia? W naszym najnowszym wpisie na blogu rozwiewamy wszelkie wątpliwości dotyczące biokominków. Dowiedz się, jak biokominki przekształcają biopaliwo w ciepło, jakie są ich mocne strony w kontekście ogrzewania, a także jakie mają ograniczenia. Czy biokominki mogą być głównym źródłem ciepła w Twoim domu, czy raczej pełnią funkcję dekoracyjną? Przeczytaj nasz artykuł, aby poznać wszystkie odpowiedzi na te palące pytania!

Dlaczego warto wybrać kominek gazowy?

Dlaczego warto wybrać kominek gazowy?

Czy zastanawiałeś się, dlaczego kominki gazowe stają się coraz popularniejsze w nowoczesnych domach? W naszym najnowszym wpisie na blogu odkrywamy, jak te innowacyjne urządzenia zmieniają podejście do domowego ogrzewania. Dowiedz się, jak kominek gazowy łączy w sobie czystość, bezpieczeństwo, oszczędność miejsca i troskę o środowisko, oferując przy tym wyjątkowy komfort i elegancję. Przeczytaj nasz artykuł, aby zrozumieć, dlaczego kominek gazowy to doskonały wybór dla Twojego domu.

Nowoczesne kominki gazowe

Nowoczesne kominki gazowe

Czy marzysz o kominku, który łączy tradycyjne ciepło ognia z nowoczesną technologią? Nasz najnowszy wpis na blogu poświęcony jest nowoczesnym kominkom gazowym, które stają się sercem nowoczesnych domów. Dowiedz się, jak te eleganckie i wygodne urządzenia zmieniają podejście do domowego ogrzewania, oferując czystość, efektywność energetyczną i bezpieczeństwo. Poznaj różnorodność designów i funkcji, które sprawiają, że kominki gazowe są idealnym wyborem dla każdego wnętrza.

Freistehender Kamin LYNX O mit Backofenfunktion

Freistehender Kamin LYNX O mit Backofenfunktion

Freistehender Kamin LYNX O mit Backofen. Heute haben wir die Ehre, Ihnen das Neueste von HITZE vorzustellen - den freistehenden Kamin LYNX O mit einem zusätzlichen Backofen. Ja, Sie haben richtig gelesen. Es handelt sich nicht nur um einen eleganten und praktischen Heizofen, sondern auch um einen Backofen, der mitgeliefert wird...

TRIBOX-Gehäuse für die TRINITY-Serie

TRIBOX-Gehäuse für die TRINITY-Serie

Möchten Sie einen modernen Kamineinsatz installieren, ohne zusätzliche Renovierungsarbeiten durchführen zu müssen? Ganz einfach! Wir haben eine Serie mobiler, dedizierter TRIBOX-Kaminverkleidungen für unsere TRINITY-Serie von Kaminen vorbereitet. Die Verkleidungen sind für...

Neuheit! Freistehende Kamine

Neuheit! Freistehende Kamine

Wir reagieren auf die Marktnachfrage! In der letzten Woche haben wir mehrere Neuheiten in Form von freistehenden Holzöfen in unser Sortiment aufgenommen. Neben den LEGNO- und SIGA-Kaminöfen haben wir weitere Modelle aus den Linien LUPO, CANE und LYNX hinzugefügt. Die neuen Kaminöfen sind umweltfreundlich...

de_DEDeutsch