Kominek Wolnostojący LUPO M z Płytą Grzewczą

Wszyscy, którzy cenią sobie przytulność i ciepło płynące z kominka, z pewnością zainteresują się najnowszym modelem w naszej ofercie – kominkiem wolnostojącym LUPO M z płytą grzewczą od HITZE. Ten wyjątkowy kominek łączy w sobie nowoczesny design z niezrównaną funkcjonalnością, stając się idealnym rozwiązaniem dla każdego domu.

Optymalny rozmiar dla średnich pomieszczeń

LUPO M, jako piec wolnostojący, został zaprojektowany z myślą o średnich pomieszczeniach, oferując idealne połączenie rozmiaru i mocy grzewczej. Jego kompaktowe wymiary sprawiają, że doskonale wpasuje się w każde wnętrze, jednocześnie zapewniając optymalne ciepło.

Innowacyjna płyta grzewcza w kominku

kominek wolnostojący gazowy siga calma lewy bok
kominek wolnostojący gazowy siga calma front
kominek wolnostojący gazowy calma siga lewy bok

Unikalną cechą LUPO M jest jego górna część, która służy jako płyta grzewcza. To idealne rozwiązanie do przygotowania posiłków czy podgrzewania napojów, co czyni ten kominek nie tylko źródłem ciepła, ale również praktycznym elementem codziennego użytku.

Płyta grzewcza w kominku wolnostojącym LUPO M, umieszczona w górnej części korpusu, to prawdziwa rewolucja w świecie kominków, oferując dodatkową funkcję gotowania czy podgrzewania potraw. To nie tylko źródło ciepła, ale również praktyczne rozwiązanie, które zwiększa komfort użytkowania. LUPO M, dzięki swoim imponującym parametrom energetycznym i ekologicznym, jest dowodem na to, że HITZE nieustannie podąża za potrzebami klientów, oferując produkty, które nie tylko pięknie się prezentują, ale są także wydajne i przyjazne dla środowiska.

Piec wolnostojący LUPO M

Kominek wolnostojący LUPO M wyróżnia się wysoką sprawnością cieplną, dzięki czemu charakteryzuje się mniejszym zużyciem drewna i lepszym przekazywaniem ciepła do pomieszczenia, w którym jest zainstalowany.

Dzięki wykorzystaniu wysokogatunkowej blachy kotłowej, LUPO M odporny jest na duże wahania temperatur, co ma bezpośrednie przełożenie na wydłużenie jego żywotności.

Wszystkie nasze kominki, w tym LUPO M, spełniają najwyższe standardy ekologiczne i bezpieczeństwa. To gwarancja, że korzystając z naszych produktów, dbasz zarówno o środowisko, jak i bezpieczeństwo swojej rodziny.

Kominek wolnostojący HITZE LUPO M z płytą grzewczą

Les produits présentés dans les photographies peuvent être légèrement différents des originaux. Le contenu du site web est fourni à titre d'information uniquement et ne constitue pas une offre commerciale au sens du code civil.

As-tu une question?
Demandez à nos spécialistes !

Vous nécessitez plus de renseignements sur l’offre de HITZE ou vous avez des doutes ?

Contactez nos spécialistes qui répondront à toutes vos demandes !

  * Champ obligatoire

  J'accepte de recevoir des informations commerciales envoyées par la société « STALKO Sp. z o.o. sp.k. » par moyens de communication électronique, conformément à la loi relative aux services fournis par voie électronique, à l’adresses électroniques que je viens d’indiquer. J'accepte de recevoir des informations commerciales de la part de la société STALKO sp. z o.o. sp.k., par le biais de dispositifs de télécommunication (téléphone, Internet) et de systèmes d'appels automatiques, conformément à la législation sur les télécommunications. La sélection des consentements ci-dessus est facultative. En donnant mon consentement, je permets à la société STALKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. d'envoyer des informations sur les offres et promotions actuelles concernant leurs produits. Le consentement peut être révoqué à tout moment en envoyant un e-mail à l'adresse : iod@hitze.pl. En cas de non-sélection des consentements, nous vous contacterons pour discuter des conditions d'une éventuelle collaboration future. En savoir plus RGPD

  Ligne d'assistance clients

  Coordonnées de l'entreprise:
  Stalko société à responsabilité limitée
  société en commandite

  Numéro d'identification fiscale (NIP): 9482603545
  REGON: 361379132
  Numéro au Registre National Judiciaire (KRS): 0000836475

  Pour nous contacter:
  Ligne d'assistance clients:
  +48 800 880 030

  Demandes génériques:
  info@hitze.pl

  Adresse:
  ACCUEIL GÉNÉRAL:
  24/253 rue Solec
  00-403 Varsovie

  BUREAU / ENTREPÔT:
  32 rue Gdyńska,
  26-600 Radom

  fr_FRFrançais