Piec wolnostojący LEGNO – wysoka wydajność i uniwersalność

W asortymencie sklepu HITZE oferujemy poêles autoportants, charakteryzujące się nowoczesnych designem i uniwersalnym wykorzystaniem. Wysoka sprawność energetyczna sprawia, że są one idealnym źródłem ciepła zarówno dla domków letniskowych, kamienic, mieszkań oraz domów wyróżniających się różną wielkością. Dodatkowo, atrakcyjny wygląd sprawia, że piecyk wolnostojący jest alternatywą dla standardowych obudów kominkowych. Kompaktowe rozmiary i wąska konstrukcja sprawiają, że piecyki mogą być z powodzeniem używane nawet w niewielkich pomieszczeniach, gdyż zajmują bardzo mało miejsca.

Solidne piece wolnostojące – wysoka jakość wykonania i długa żywotność

Do produkcji pieców wolnostojących dostępnych w naszym sklepie wykorzystano wyłącznie wysokogatunkowe materiały. Starannie wyselekcjonowana stal kotłowa posłużyła do wykonania płaszcza, z kolei ruszt powstał z żeliwa, a betonu ceramicznego użyto do produkcji komory spalania. W połączeniu z żaroodpornym szkłem ceramicznym, cała konstrukcja jest solidna i wytrzymała. Oprócz długiej żywotności, kominek wolnostojący charakteryzuje się również funkcjonalnością i obecnością nowoczesnych rozwiązań. Ich głównym celem jest zwiększenie wydajności piecyka oraz ułatwienie eksploatacji. Dwa deflektory mają za zadanie zoptymalizowanie całego procesu spalania, co w praktyce przekłada się na efektywną pracę kominka w każdych warunkach. Z kolei ograniczniki dymu czuwają nad bezpieczeństwem. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja i łatwo dostępna szuflada znajdująca się na froncie, pozwalają na szybkie i przede wszystkim łatwe czyszczenie. Elegancki wygląd piecyków sprawia, że idealnie wpasowują się zarówno we wnętrza utrzymane w nowoczesnym, jak i tradycyjnym stylu. Razem z pozostałymi elementami, tworzą spójną całość.

 

VOIR TOUS LES MODÈLES     >>

Czym wyróżniają się kominki wolnostojące LEGNO?

Jedną z kluczowych zalet piecyków wolnostojących jest szeroki zakres mocy regulowanej, mieszący się w przedziale od 2 kW do 7 KW. Wąski kominek z pewnością przypadnie do gustu osobom, które cenią sprawdzone rozwiązania w nowoczesnym wydaniu. Czym charakteryzują się piecyki wolnostojące LEGNO?

LEGNO se distingue par son design industriel et sa résistance incomparable obtenue grâce à l’utilisation d'éléments en acier les plus grands possible. Il faut également noter leurs dimensions réduites et de nombreuses solutions innovantes, telles que:

  • Niezwykle praktyczny system czystej szyby sprawia, że kominki nawet w przypadku częstego używania nie ulegają zabrudzeniu
  • Duże palenisko w kształcie prostokąta o wymiarach 263 mm x 286 mm
  • Kominek wolnostojący jest wyposażony również w ograniczniki dymu, które poprawiają bezpieczeństwo
  • Zastosowanie dwóch przepustnic umożliwia łatwe kierowanie zarówno powietrzem wtórnym, jak i pierwotnym. Takie rozwiązanie daje pełną kontrolę nad działaniem kominka
  • Dwa wydajne deflektory, które dodatkowo podnoszą temperaturę w komorze spalania
\
Système de vitre propre fourni par le rideau d'air et la ventilation d’air.
\
Innovant limiteur de fumées. empêche son renversement lors du chargement du bois.
\
Tiroir pour la cendre disponible directement à l'avant du poêle.
\
Grille en fonte avec aération indépendante.
\
Chambre de combustion doublée de béton céramique accumulant de chaleur.
\
Double clapet d´air primaire et secondaire contrôle d'air indépendant: primaire et secondaire.
\
Conduit en fonte ø150 mm possibilité de montage sur le mur supérieur ou arrière.

Piecyk wolnostojący marki HITZE – inwestycja na lata

Kominki wolnostojące dostępne w naszej ofercie są cenione m.in. za doskonale przemyślaną konstrukcją, długą żywotność i bezawaryjne działanie. Ponadto są ekologiczne i wydajne, a ich montaż nie wymaga ponoszenia kosztów związanych z zabudową. Proponujemy piecyki charakteryzujące się różnym wyglądem i mocą. Szeroki asortyment sprawia, że każdy z pewnością znajdzie model dopasowany do konkretnych wymagań. W razie jakichkolwiek pytań związanych z piecykami wolnostojącymi lub innymi produktami dostępnymi w naszej ofercie, zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Ligne d'assistance clients

Coordonnées de l'entreprise:
Stalko spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością spółka komandytowa

Numéro d'identification fiscale (NIP): 9482603545
Numéro au système informatique polonais pour le répertoire des entreprises (REGON): 361379132
Numéro au Registre National Judiciaire (KRS): 0000836475

Pour nous contacter:
Ligne d'assistance clients:
+48 800 880 030

Demandes génériques:
k.styczen@stalko.com

Adresse:
ACCUEIL GÉNÉRAL:
ul. Solec 24/253,
00-403 Varsovie

BUREAU / ENTREPÔT:
32 rue Gdyńska,
26-600 Radom

fr_FRFrançais