Piece wolnostojące LEGNO

W HITZE pragniemy wychodzić naprzecie potrzebom najbardziej wymagających klientów o różnych potrzebach. Dlatego też w naszej ofercie znalazły się również nowoczesne i ekologiczne piece wolnostojące. Mogą być doskonałym źródłem ciepła dla kamienic lub domków letniskowych, a także stanowić nowoczesną alternatywę dla tradycyjnych zabudów kominkowych.

Piece wolnostojące HITZE – maksimum komfortu i perfekcja wykonania

Dostępne w ofercie piece wolnostojące stanowią połączenie estetyki, funkcjonalności i trwałości. HITZE to zarówno elegancki design skandynawski, jak również modny styl industrialny, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów o różnych preferencjach. Do budowy każdego z pieców wykorzystano najlepsze materiały – stal kotłową (płaszcz piece), żeliwo (ruszt), beton ceramiczny (komora spalania) oraz żaroodporne szkło ceramiczne. Dzięki temu imponują one parametrami wytrzymałościowymi, zachowując piękno i funkcjonalność na przestrzeni wielu lat.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań, takich jak dwa deflektory, w piecach wolnostojących zoptymalizowano proces spalania – dzięki temu zapewniają one ciepło i niezawodne działanie w każdych warunkach. Są przy tym bezpieczne, dzięki ogranicznikom dymu i łatwe w czyszczeniu, m.in. dzięki ogranicznikom dymu.

 

Piece wolnostojące LEGNO:

Piece LEGNO posiadają duży zakres mocy regulowanej (2-7 kW) i spełniają oczekiwania osób, ceniących sobie tradycyjne rozwiązania, takie jak żeliwny ruszt i czopuch czy dostępna od frontu szuflada popielnika.

LEGNO to industrialny design i ponadprzeciętna wytrzymałość, którą osiągnięto dzięki zastosowaniu jak największych elementów stalowych. To również niewielkie gabaryty i wiele innowacyjnych rozwiązań, takich jak:

  • system czystej szyby;
  • ogranicznik dymu;
  • dwa deflektory podwyższające temperaturę wewnątrz pieca;
  • dwie przepustnice, pozwalające na niezależne sterowanie powietrzem pierwotnym i wtórnym;
  • duże palenisko (263×286 mm);
  • trwała, doskonale przemyślana konstrukcja korpusu.
\
System czystej szyby
Zapewnia kurtyna powietrzna i kierownica powietrza.
\
Innowacyjny ogranicznik dymu
Zapobiega jego cofaniu przy załadunkach.
\
Tradycyjna szuflada popielnika
Dostępna od frontu, ułatwia czyszczenie pieca.
\
Żeliwny ruszt
Z niezależnym dopowietrzeniem.
\
Komora spalania
Wyłożona materiałem akumulującym ciepło – Akubetem.
\
Dwie przepustnice
Niezależne sterowanie powietrzem pierwotnym i wtórnym.
\
Żeliwny czopuch ø150 mm
Możliwość montażu na górnej lub tylnej ściance.
Piece wolnostojące marki HITZE, czyli dobry wybór

Piece wolnostojącełatwe w montażu, sprawdzają się w mieszkaniach, domach i domkach letniskowych, a także dostępne są w różnych wariantach, zarówno jeżeli chodzi o wygląd, jak również moc. Są przy tym ekonomiczne, ekologiczne i tanie, bo nie wymagają ponoszenia kosztu zabudowy.

W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu ze specjalistą, który rozwieje wszelkie wątpliwości i pomoże wybrać rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

ZOBACZ WSZYSTKIE MODELE     >>
Infolinia

Dane firmy:
Stalko spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością spółka komandytowa

NIP: 9482603545
REGON: 361379132
KRS: 0000836475

Kontakt:
Infolinia:
+48 800 880 030

Zapytania ogólne:
handlowy@hitze.pl

Adres:
OGÓLNY:
ul. Solec 24/253,
00-403 Warszawa

BIURO / MAGAZYN:
ul. Gdyńska 32,
26-600 Radom

pl_PLPolski