STMA

Wyświetlanie 1–8 z 9 wyników

Kasety kominkowe STMA to:

  • czopuch z opłomkami, który zapewnia prawidłowe spalanie oraz rozszerzenie obszaru wymiany ciepła;
  • dwa deflektory optymalizujące proces spalania poprzez podwyższanie temperatury wewnątrz komory;
  • wkład z betonu ceramicznego, który skupia ciepło i jest odporny na temperatury rzędu 1000°C;
  • nowoczesny system dopalania spalin odpowiedzialnych za redukcję szkodliwych substancji oraz pozwalający na oszczędność opału;
  • funkcjonalny dolot powietrza, który zapewnia bezproblemowy dopływ i regulację ilości zimnego powietrza.
\
Czopuch fi 180

Gwarantuje szczelne połączenie kominka z kanałem kominkowym, zapewnia prawidłowe spalanie w kominku oraz rozszerza obszar wymiany ciepła

\
Dwa deflektory

Optymalizuje proces spalania poprzez podwyższenie temperatury wewnątrz komory

\

Wkład z betonu akumulującego

Skupia ciepło i jest odporny na temperaturę 1000°C

\

Żaroodporna dekoracyjna szyba DECOR

Odporna na temperaturę 800°C

\

Stalowe drzwi

Wykonane z profilu o podwyższonej sztywności gwarantującego stabilność i wytrzymałość

\

Regulowane nóżki

Pozwalają na pewne i stabilne ustawienie wkładu kominkowego, regulacja w zakresie 4 cm. OPCJA DODATKOWA: podwyższenie nóżek w wysokości do +28 cm.

\

Płotek zabezpieczający

\

System dopalania spalin

Zwiększa ilość energii cieplnej, redukuje emisję szkodliwych substancji do środowiska oraz zwiększa oszczędność opału.

\

Ruszt i pojemnik na popiół

Ułatwia usuwanie popiołu oraz gromadzi odpady po spalonym drewnie

\

Dolot powietrza fi 125 mm

Stalowa podstawa wkładu wyposażona w przepustnicę dolotu zimnego powietrza (1 dźwignia regulacji).

Co więcej, wkłady kominkowe STMA są bardzo proste w czyszczeniu, co jest zasługą żeliwnego rusztu z wyjmowanym pojemnikiem na popiół. W ofercie znajduje się 9 modeli kominków o szerokim zakresie mocy grzewczej – od 3 do 17 kW. Dzięki temu każdy znajdzie rozwiązanie idealnie dopasowane do własnych potrzeb oraz możliwości finansowych.

Ekonomiczne palenisko w każdym domu

“Ekonomiczność” – to słowo klucz, które przyświecało konstruktorom HITZE w tworzeniu linii wkładów kominkowych STMA. Posiadają one uproszczone konstrukcje, dzięki czemu ich cena jest niższa od innych rozwiązań HITZE. Mimo to zachowano doskonałe parametry i ponadczasowy design, który będzie pasować do każdego domu. Stylowa czarna klamka, minimalistyczny korpus oraz szyba DECOR, która w wyjątkowy sposób eksponuje ogień sprawiają, że STMA to rozwiązania dedykowane miłośnikom elegancji.

Inwestując w kominki STMA, nie tylko zaoszczędzisz i stworzysz wspaniałą, rodzinną atmosferę w swoim domu, ale również postawisz na ponadprzeciętną trwałość. Podobnie jak inne powietrzne wkłady kominkowe marki HITZE, również te z serii STMA wykonane zostały z wysokogatunkowej stali kotłowej P265GH, która zapewnia niezawodne działanie kominka na przestrzeni wielu lat. Na trwałość urządzeń wpływ mają również wzmocniony profil drzwi, wkład wykonany z betonu ceramicznego, a także szyba żaroodporna.

Wkłady
powietrzne STMA

Jak wprowadzić do swojego domu ogień najmniejszym kosztem? Odpowiedzią na to pytanie jest linia wkładów kominkowych STMA, stworzona przez HITZE z myślą o klientach szukających kominka w przystępnej cenie. To rozwiązania ekonomiczne, które reprezentują jakość, charakterystyczną dla wszystkich naszych produktów.

Ekologiczne wkłady kominkowe STMA na wyciągnięcie ręki!

Marka HITZE stawia na nowoczesność i ekologię, dlatego każdy wkład kominkowy linii STMA spełnia restrykcyjne normy emisji spalin oraz dyrektywy ECODESIGN, nie mając negatywnego wpływu na środowisko naturalne. To rozwiązania reprezentujące najlepszy stosunek ceny do jakości – dlatego też zachęcamy do skorzystania z nich i stworzenia wyjątkowej, rodzinnej atmosfery w swoim domu!

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z pracownikami HITZE, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości.

pl_PLPolski