Znajdź partnera Hitze
– nie tylko w Polsce!

Salony partnerskie oraz instalatorzy HITZE są do dyspozycji klientów w różnych miejscach w Polsce i innych krajach europejskich. Dzięki temu możesz wybrać się do pobliskiego punktu w celu zakupu wymarzonego kominka wolnostojącego albo wkładu kominkowego, a także otrzymania niezbędnej pomocy.
Chcąc zadbać o ja najwyższą jakość świadczonych usług, dbamy o relacje z naszymi dealerami – korzystamy z usług wyłącznie najlepszych fachowców w branży i budujemy kontakty w oparciu o wzajemne zaufanie. Dzięki współpracy i odpowiedniemu wsparciu serwisowym, jakie zapewniamy, wraz z naszymi partnerami jesteśmy w stanie zadbać o zadowolenie klienta.
Dlaczego warto postawić na instalatora HITZE?

Dzięki pomocy Instalatora poleconego przez HITZE masz pewność tego, że zakupiony przez Ciebie kominek lub piec zostanie prawidłowo zamontowany.


Dlaczego to tak istotne? Bo dzięki temu unikniesz niebezpiecznych sytuacji, a także będziesz mógł korzystać z niezawodnego rozwiązania na przestrzeni wielu lat.

Poniżej znajdziesz mapę z dostępnymi salonami partnerskimi oraz partnerami wykonawczymi – zapraszamy do kontaktu z wybranym punktem, w którym otrzymasz należyte wsparcie!

Infolinia

Dane firmy:
Stalko spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością spółka komandytowa

NIP: 9482603545
REGON: 361379132
KRS: 0000836475

Kontakt:
Infolinia:
+48 800 880 030

Zapytania ogólne:
k.styczen@stalko.com

Adres:
OGÓLNY:
ul. Solec 24/253,
00-403 Warszawa

BIURO / MAGAZYN:
ul. Gdyńska 32,
26-600 Radom

pl_PLPolski