OGRZEWACZE GAZOWE NA TARAS 

Ogrzewacz ogrodowy to efektywne i jednocześnie w pełni bezpieczne źródło ciepła zasilane gazem. Doskonale sprawdza się nie tylko w ogrodzie, ale również na tarasie, balkonie i patio. Wysoka moc grzewcza, w połączeniu z niskim zużyciem paliwa sprawiają, że ogrzewacz ogrodowy na gaz uprzyjemnia chłodne wieczory, poprzez zapewnienie komfortu cieplnego. Ponadto wprowadza wyjątkowy nastrój. Zastosowanie wysokogatunkowych materiałów, w połączeniu z precyzyjnym wykonaniem sprawia, że ogrzewacze ogrodowe gazowe zachowują pierwotny wygląd i funkcjonalność przez długi czas, nawet w przypadku częstego użytkowania.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Ogrodowy ogrzewacz gazowy – gwarancja bezpieczeństwa

Ogrodowy ogrzewacz gazowy stanowi ekonomiczne i ekologiczne źródło ciepła. W przeciwieństwie do ogrzewaczy na paliwo stałe w postaci pelletu, węgla lub drewna jest zdecydowanie łatwiejszy w czyszczeniu. Efektywne spalanie gazu nie wiąże się z osadzeniem sadzy i innych zabrudzeń. Ponadto ogrzewacz ogrodowy na gaz, nawet w przypadku pracy z maksymalną wydajnością, nie wytwarza dymu, dzięki czemu może być z powodzeniem użytkowany w praktycznie każdym miejscu. Skrupulatna kontrola każdego etapu produkcji ogrzewaczy, w połączeniu z zastosowaniem wysokogatunkowych materiałów odpornych na działanie wysokiej temperatury, gwarantuje pełne bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowo ogrzewacze zostały wyposażone w skuteczne i niezawodne systemy bezpieczeństwa, które w przypadku wystąpienia potencjalnie groźnych sytuacji, odcinają dopływ gazu. Takie rozwiązania zapewnia pełne bezpieczeństwo nie tylko osób i zwierząt znajdujących się w bezpośrednim otoczeniu ogrzewacza, ale również elementów infrastruktury. Ogrzewacze ogrodowe są zasilane bezpośrednio z butli znajdującej się w obudowie. Ponadto konstrukcja ogrzewaczy została zaprojektowana w taki sposób, aby uniemożliwić bezpośredni kontakt z płomieniami. Dodatkowo warto zaznaczyć, że butle z gazem powinny być kupowane i wymieniane wyłącznie w autoryzowanych punktach. Dlaczego to jest takie ważne? Przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa. Butle dostępne w legalnych punktach wymiany mają aktualny atest. Oznacza to, że nie mają żadnych wad, nieszczelności i uszkodzeń, które mogłyby być potencjalnie niebezpieczne w trakcie użytkowania.

Parasol grzewczy – odpowiednia temperatura również w chłodniejsze dni

Parasole grzewcze dostępne w asortymencie sklepu Hitze wyróżniają się nie tylko wysoką wydajnością grzewczą, ale również estetycznym wyglądem. Takie połączenie sprawia, że pełnią funkcję użyteczną i dekoracyjną. Ponadto parasol grzewczy ma wbudowany w pełni bezpieczny system umożliwiający precyzyjnie sterowaniem gazem. W codziennym użytkowaniu oznacza to możliwość dopasowania wydajności pracy ogrzewacza do indywidualnych preferencji użytkowników i temperatury otoczenia. Parasol grzewczy doskonale sprawdza się o każdej porze roku, zapewniają komfort termiczny nawet w przypadku chłodniejszych dni. Minimalna temperatura pracy ogrzewacza jest uzależniona od konkretnego modelu, a także rodzaju spalanego paliwa.

Ogrzewacz gazowy na taras i balkon

Ogrzewacze gazowe marki Hitze, dzięki stabilnej konstrukcji, doskonale nadają się do użytkowania na tarasach, balkonach, a także na działce i w ogrodzie. Efektywne spalanie gazu ogranicza do minimum częstotliwość wymiany butli. Wszystkie modele dostępne w naszej ofercie wyróżniają się prostym, praktycznie bezobsługowym i intuicyjnym użytkowaniem. Ogrzewacze ogrodowe na gaz błyskawicznie się rozgrzewają, dzięki czemu nie trzeba zbyt długo czekać na osiągnięcie odpowiedniego poziomu komfortu termicznego. Kolejnymi zaletami są cicha praca i ograniczenie czynności konserwacyjnych do minimum. Warto również wspomnieć, że ogrzewacze zasilane gazem, w przeciwieństwie do modeli wykorzystujących paliwo stałe w postaci drewna lub brykietu, nie generują żadnych zapachów. W praktyce oznacza to, że można je użytkować w każdym miejscu, bez ryzyka związanego np. z zadymieniem domu lub altany. W sytuacji gdy gaz znajdujący się w butli całkowicie się wyczerpie, wystarczy wymienić ją na pełną (zajmuje to dosłownie chwilę) i można nadal cieszyć się przyjemną temperaturą. Cały proces wymiany nie wymaga użycia żadnych specjalistycznych narzędzi ani technicznych umiejętności. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcją obsługi dołączoną do każdego ogrzewacza, aby wymiana przebiegła bezpiecznie i bezproblemowo.

Dodatkowe informacje o ogrzewaczach gazowych na taras i balkon

Wszystkie ogrzewacze gazowe dostępne w asortymencie sklepu Hitze wyróżniają się podwyższoną odpornością na działanie warunków atmosferycznych. Ponadto cała konstrukcja jest skutecznie zabezpieczona przed korozją. Takie połączenie gwarantuje długą żywotność i niezawodne działanie. Wszystkie modele są certyfikowane, dzięki czemu ich użytkowanie nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Ogrzewacze ogrodowe zostały zaprojektowane nie tylko z myślą o użyteczności i wydajności, ale również estetyce, dzięki której doskonale wpasowują się w każdą aranżację ogrodu, tarasu lub balkonu. Wybierając konkretny model ogrzewacza ogrodowego, należy zwrócić uwagę na jego moc grzewczą. Im jest większa, tym urządzenie pracuje efektywniej, a co za tym idzie, skutecznie ogrzewa większy obszar. Mniejsze ogrzewacze doskonale sprawdzą się na niewielkich tarasach i balkonach, a także w innych miejscach, w których ilość wolnej powierzchni jest ograniczona. W razie pytań dotyczących ogrzewaczy ogrodowych, w tym parasoli grzewczych, zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Doświadczeni doradcy z chęcią pomogą w wyborze odpowiedniego modelu i rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące użytkowania ogrzewaczy ogrodowych.

Infolinia

Dane firmy:
Stalko spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością spółka komandytowa

NIP: 9482603545
REGON: 361379132
KRS: 0000836475

Kontakt:
Infolinia:
+48 800 880 030

Zapytania ogólne:
k.styczen@stalko.com

Adres:
OGÓLNY:
ul. Solec 24/253,
00-403 Warszawa

BIURO / MAGAZYN:
ul. Gdyńska 32,
26-600 Radom