TRINITY

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Kasety kominkowe TRINITY to:

  • System EASY CLEAN gwarantuje szybkie i bezwysiłkowe czyszczenie, dzięki czemu Twój kominek będzie zawsze wyglądał elegancko. Zastosowanie szyby TRIO, w połączeniu z dużym pojemnikiem przeznaczonym na popiół sprawia, że częstotliwość mycia jest ograniczona do minimum.
  • Kolejnym wyróżnikiem trójstronnych wkładów kominkowych jest specjalnie zaprojektowany system dolotu powietrza realizowany kanałami, które są w 100% niezależne od siebie. Powietrze trafia bezpośrednio pod ruszt, a także do dopalacza spalin oraz do dolnej i górnej kurtyny powietrznej.
  • Dodatkowo, wkłady kominkowe TRINITY marki HITZE są energooszczędne, dzięki czemu pozwalają obniżyć koszty związane z ogrzewaniem.
  • Praktyczny system EASY START zapewnia łatwe i przede wszystkim szybkie rozpalanie kominka. Nie musisz już długo czekać na pełną ekspozycję płomieni. Dodatkowo, podwójna regulacja nóżek gwarantuje komfortowe użytkowanie.
  • Do produkcji wkładów wykorzystano wysokogatunkową stal gwarantującą długą żywotność i bezproblemowe użytkowanie wkładów.
  • Kolejnym wyróżnikiem wkładów jest uniwersalność, która sprawia, że mogą być z powodzeniem zainstalowane w każdym domu.
\

Czopuch żeliwny fi 200 z regulacją 360°

dający możliwość odprowadzania spalin w każdym kierunku

\

Opłomki – 3 szt.

zwiększają obszar akumulacji wymiany ciepła

\

MAXVISION Duże szyby

Zastosowane łączone szyby bez nadruków maksymalizują naturalny wygląd paleniska

\

System czystej szyby TRIO

trójstronna kierownica powietrza oraz dwie kurtyny powietrzne GÓRNA i DOLNA

\

Duży pojemnik na popiół

w formie wyjmowanego pojemnika pod rusztem

\

EASY UP Podwójna regulacja wysokości nóżek

Pozwala na pewne i stabilne ustawienie wkładu do instalacji (płynna 0-4 cm; skokowa 0-4, 5-9-13,5 cm) GÓRNA i DOLNA

\

EASY START

Niezależna regulacja powietrza wspomagającego rozpalanie (dodatkowa dźwignia)

\

Gilotyna proLIFT z dostępem serwisowym

Pełne koło zwiększa szczelność wkładu oraz bezpieczeństwo przed otwarciem przez dzieci.

\

2 deflektory z betonu ceramicznego

pozwalają na dłuższe dopalanie cząstek opału, wydłużają drogę spalin oraz optymalizują proces spalania poprzez podwyższenie temperatury wewnątrz komory.

\

Niezależnie dopowietrzony system dopalania spalin

\

SIZE+ Szerokie palenisko

Wkład z betonu ceramicznego

\

Uchylny żeliwny ruszt EASY CLEAN

w ramce i niezależnym dopowietrzeniem sterowanym przepustnicą

\

Dolot powietrza

Powietrze z zewnątrz doprowadzane jest poprzez króciec fi 150, a następnie dzielone jest na trzy niezależne kanały fi 90: pod ruszt, kurtynę powietrzną dolną, oraz dopalacz spalin i kurtynę powietrzną górną

Seria wkładów kominkowych TRINITY obejmuje modele występujące 3 wariantach, różniących się od siebie kształtem paleniska. Z kolei moc urządzeń zawiera się w zakresie od 5 do 15,5 kW.

Wkłady TRINITY – prawdziwy ogień w Twoim domu

Głównym założeniem konstrukcji wkładów kominkowych TRINITY od HITZE była maksymalna ekspozycja ognia. Osiągnięto ją poprzez zredukowania do minimum liczby i wielkości elementów stalowych, które ograniczają wrażenia płynące z obserwacji naturalnego paleniska. Trójstronne wkłady kominkowe sprawiają, że salon zmienia się w klimatyczne miejsce umożliwiające odpoczynek i zdystansowanie się do codziennej gonitwy.

Na szczególną uwagę zasługują szyby MAXVISION, których wielkość zapewnia nie tylko naturalny wygląd paleniska, ale również obserwację pełnej wizji ognia. Dodatkowo, szyby charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz gwarantują pełną szczelność konstrukcji. Wkłady kominkowe TRINITY zachowują pierwotny wygląd i funkcjonalność przez długie lata. To inwestycja, która natychmiast zwraca się w postaci ciepła, rodzinnego klimatu, niepowtarzalnej atmosfery i bezproblemowej obsługi.

Wkłady kominkowe TRINITY – funkcjonalność i bezpieczeństwo

Mamy to w naturze!
W trakcie produkcji wkładów wykorzystano wyłącznie wysokogatunkowe materiały charakteryzujące się trwałością i wysoką wytrzymałością. Dodatkowo, staranne wykonanie i dbałość o każdy, nawet najdrobniejszy detal sprawia, że powietrzne wkłady kominkowe TRINITY to produkty kompletne. Zastosowanie nowoczesnej technologii i innowacyjnych rozwiązań wyróżnia je na tle konkurencji. Marka HITZE od lat traktuje bezpieczeństwo jako priorytet, dlatego wkłady są wyposażone w skuteczne systemy zapobiegające cofaniu się dymu w momencie otworzenia wkładu. Kolejną technologią odpowiadającą za wysoki poziom bezpieczeństwa jest niezależny, dopowietrzony system, którego głównym zadaniem jest dopalanie spalin. Z kolei czopuch wykonany z żeliwa z możliwością swobodnej regulacji pozwala na kierowanie spalin w dowolnym kierunku.
Co jeszcze warto wiedzieć o wkładach kominkowych TRINITY? Specjalnie zaprojektowana konstrukcja i nowoczesne rozwiązania gwarantują wysoką sprawność grzewczą. Odpowiednio szerokie palenisko, w połączeniu z opłomykami, a także maksymalnie powiększonym obszarem odpowiedzialnym za akumulację i wymianę ciepła sprawia, że trójstronne wkłady kominkowe efektywnie oddają ciepło do pomieszczenia. Na szczególną uwagę zasługują również dwa deflektory ciepła wykonane z solidnego betonu ceramicznego. Dzięki nim, możliwe jest zdecydowanie dłuższe dopalanie cząstek opału, co w praktyce przekłada się na osiągnięcie wyższej temperatury spalania.

Wkłady kominkowe powietrzne TRINITY

Obecność kominka zapewnia nie tylko komfort cieplny, ale wprowadza również spokój, harmonię i rodzinny klimat. Powietrzne wkłady kominkowe TRINITY, dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji, gwarantują niezwykle piękną, trójstronną wizję ognia, w którą można wpatrywać się bez końca. Estetyczne wykończenie, w połączeniu z funkcjonalnością i intuicyjną obsługą sprawiają, że wkłady doskonale sprawdzą się w każdym domu, bez względu na wystrój i wielkość pomieszczenia.

Ciepły i przyjazny dom

Wkłady kominkowe z serii TRINITY to dopracowane produkty, które przez długie lata zapewnią komfort cieplny, niepowtarzalny klimat oraz wprowadzają błogi nastrój. W razie jakichkolwiek pytań związanych z wyborem konkretnego wkładu lub sposobem montażu, zachęcamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi doradcami.

Eleganckie, funkcjonalne i bezpieczne powietrzne wkłady kominkowe TRINITY. Piękna ekspozycja ognia i wysoka wydajność grzewcza w jednym.

pl_PLPolski