HITZE Polski Producent Kominków

HITZE to ceniony polski producent nowoczesnych i ekologicznych wkładów kominkowych, pieców wolnostojących, palenisk ogrodowych oraz akcesoriów kominkowych.

HITZE to przede wszystkim wieloletnia tradycja i doświadczenie. To dbałość o szczegóły, która wbrew pozorom jest bardzo ważna, bo to właśnie detale tworzą całość. HITZE to zrozumienie i zaangażowanie w ciepłe relacje z innymi. Wierzymy, że słowa i czyny mają moc, dlatego dbamy o naszych klientów, tak jak zadbalibyśmy o siebie.

HITZE to także ludzie – ludzie z pasją, którzy angażują się w swoją pracę, aby każdy z naszych produktów był nie tylko bezpieczny, ale również wyróżniał się pod względem technicznym i wizualnym.

Kominki HITZE to kominki w 100% sprawdzone – spełniają wszystkie możliwe normy obowiązujące na rynku polskim i zagranicznym, dzięki czemu możesz cieszyć się ich niezawodnością przez lata. Nasi klienci cenią sobie współpracę z nami, ponieważ my cenimy naszych klientów i dzięki 40-letniemu doświadczeniu w branży stalowej, produkujemy kominki z najwyższej jakości materiałów.

Posiadany park maszynowy pozwala nam realizować projekty dla wymagających branż takich, jak automatyka czy robotyka.

To właśnie współpraca i rosnący potencjał Grupy STALKO pozwalają nam tworzyć wkłady kominkowe o najlepszych parametrach technicznych i wysokiej wydajności. Własne laboratorium pozwala nam na ciągłe testowanie i ulepszanie naszych pieców.

więcej o Stalko Group

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wysokim kwalifikacjom konstruktorów HITZE, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najbardziej wydajne i ekologiczne wkłady kominkowe na rynku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kominki, do których stworzenia wykorzystujemy najlepsze materiały i technologie, dzięki czemu możecie być pewni, że wybierzecie rozwiązanie, które posłuży Wam przez długie lata i które okaże się niezawodnym sposobem na ogrzanie Waszego domu!

HITZE        
to technologia

Kominki HITZE produkowane są z certyfikowanej stali kotłowej P265GH / EN 10028-2 o grubości 3 i 4 mm. Poszczególne elementy wykonywane są przy pomocy nowoczesnych urządzeń CNC jak laserowe wycinarki 2D/3D czy prasy krawędziowe. Zrobotyzowane spawanie metodą MAG na robotach spawalniczych gwarantuje wysoką estetykę i trwałość kominków HITZE.

Powierzchnia (m²)

Lasery TUBE

Obrabiarki CNC

Roboty Closs

Pracownicy

ROZWÓJ – gwarancją
najlepszych rozwiązań

W HITZE doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak nasz świat zmienia się wraz z rozwojem technologicznym. Dlatego nieustannie śledzimy nowe trendy, szukając coraz lepszych rozwiązań przyczyniających się do rozwoju naszych urządzeń. W ten sposób stale udoskonalamy wkłady kominkowe oraz piece wolnostojące, dostosowując je do najwyższych wymagań naszych klientów.

Wybierając nasze rozwiązania możesz liczyć na trwałość, niezawodność i bezpieczeństwo. I oczywiście największy komfort w Twoim domu!

HITZE to sukces

Nasze kominki i piece są doceniane nie tylko na rynku krajowym. Niemal od początku większość produkowanych kominków przeznaczona jest na rynki zagraniczne. Stalowe wkłady HITZE zostały docenione głównie przez klientów na rynku niemieckim, którzy uznali naszą ofertę za wyjątkowo korzystną pod względem stosunku ceny do jakości.

HITZE jako marka międzynarodowa przywiązuje dużą wagę do spełniania specyficznych oczekiwań klientów na całym świecie. Z tego powodu w ciągu ostatnich 2 lat podwoiliśmy liczbę dostępnych modeli wkładów kominkowych. Obecnie do wyboru mamy ponad 100 kominków z dodatkowymi opcjami do personalizacji. 

HITZE
to ludzie

Za każdym sukcesem biznesowym stoją ludzie. Zespół tworzący produkty, kanały dystrybucji i markę jest stosunkowo niewielki i tylko dzięki profesjonalizmowi, specjalistycznej wiedzy i osobistemu zaangażowaniu marka HITZE w ciągu zaledwie 5 lat stała się znaczącym graczem w międzynarodowej branży grzewczej.

Wzajemny szacunek i wsparcie dla indywidualnych inicjatyw sprawiają, że marka HITZE jest uznanym pracodawcą na lokalnym rynku pracy. Jesteśmy dumni z tego, że pracują dla nas najlepsi.

Jeżeli interesuje Cię któryś z kominków, znajdujący się w naszej ofercie – napisz lub zadzwoń. Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania. Na wsparcie możesz liczyć również u naszych partnerów handlowych – wspólnymi siłami dbamy o to, aby obsługa klienta znajdowała się na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy!

Poznaj osoby kontaktowe
pl_PLPolski