HITZE to
Polski Producent Kominków

HITZE to ceniony polski producent nowoczesnych i ekologicznych wkładów kominkowych, pieców wolnostojących, palenisk ogrodowych i akcesoriów kominkowych.

Firma HITZE to przede wszystkim lata tradycji i doświadczenia. To dbałość o detale, które wbrew pozorom są bardzo istotne, bo to właśnie detale tworzą całość. HITZE to zrozumienie i zaangażowanie w ciepłe relacje z drugim człowiekiem. Wierzymy, że słowa i czyny mają moc, dlatego troszczymy się o naszych klientów tak, jak o siebie.

HITZE to także ludzie – ludzie z pasją, którzy z zaangażowaniem wykonują swoją pracę po to, by każdy nasz produkt był nie tylko bezpieczny, a także wyróżniający się pod względem technicznym i wizualnym.

Kominki HITZE to kominki w 100% sprawdzone – spełniają wszystkie możliwe normy obowiązujące na rynkach nie tylko polskim, ale i zagranicznych po to, abyś Ty mógł cieszyć się ich niezawodnością. Nasi klienci cenią sobie współpracę z nami, bo my cenimy naszych klientów i dzięki naszemu 40-letniemu doświadczeniu w branży stalowej produkujemy kominki z najwyższej klasy materiałów.

Posiadany przez nas park maszynowy pozwala na realizacje projektów dla wymagających branż takich jak automatyka a nawet robotyka.

To właśnie współpraca i rosnący potencjał Grupy STALKO pozwalają nam tworzyć wkłady kominkowe o najlepszych parametrach technicznych i wysokiej efektywności. Własne laboratorium umożliwia ciągłe prowadzenie testów i doskonalenie naszych kominków.

więcej o Stalko Group

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wysokim kwalifikacjom konstruktorów HITZE, jesteśmy w stanie zaopatrywać naszych klientów w najbardziej wydajne i ekologiczne wkłady kominkowe na rynku. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia grzewcze, w których wykorzystujemy najlepsze materiały oraz technologie – dzięki temu masz pewność, że wybierasz rozwiązanie, które będzie służyło Ci przez wiele lat i okaże się niezawodnym sposobem na ciepło w Twoim domu!

HITZE        
to technologia

Kominki HITZE produkowane są z certyfikowanej stali kotłowej P265GH / EN 10028-2 o grubości 3 i 4 mm. Poszczególne elementy wykonywane są przy pomocy nowoczesnych urządzeń CNC jak laserowe wycinarki 2D/3D czy prasy krawędziowe. Zrobotyzowane spawanie metodą MAG na robotach spawalniczych gwarantuje wysoką estetykę i trwałość kominków HITZE.

Powierzchnia (m²)

Lasery TUBE

Obrabiarki CNC

Roboty Kloss

Pracownicy

ROZWÓJ – gwarancją
najlepszych rozwiązań

W HITZE doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak dzięki rozwojowi technologicznemu zmienia się nasz świat. Dlatego też bezustannie podążamy za nowymi trendami poszukując coraz to lepszych rozwiązań, przyczyniających się do rozwoju naszych urządzeń. W ten sposób stale udoskonalamy wkłady kominkowe i piece wolnostojące, dostosowując je do największych wymagań naszych klientów.

Stawiając na nasze rozwiązania, możesz liczyć na trwałość, niezawodność oraz bezpieczeństwo. I oczywiście najwyższy komfort w swoim domu!

HITZE to sukces

Nasze kominki i piece są cenione nie tylko na rynku krajowym. Praktycznie od samego początku większość wyprodukowanych urządzeń grzewczych trafia na rynki zagraniczne. Stalowe wkłady HITZE docenili głównie klienci z rynku niemieckiego, uznając naszą ofertę za wyjątkowo korzystną pod względem stosunku jakości do ceny.

HITZE, jako marka międzynarodowa, przykłada ogromną wagę do spełniania specyficznych oczekiwań klientów z różnych stron świata. Z tego powodu w ciągu ostatnich 2 lat podwoiliśmy ilość dostępnych modeli wkładów kominkowych. Obecnie dajemy wybór ponad 100 urządzeń grzewczych z opcjami dodatkowej personalizacji.

HITZE
to ludzie

Za każdym firmowym sukcesem stoją ludzie. Zespół tworzący produkty, kanały ich dystrybucji oraz markę jest stosunkowo nieduży i tylko dzięki profesjonalizmowi, specjalistycznej wiedzy oraz osobistemu zaangażowaniu marka HITZE w zaledwie 5 lat stała się istotnym graczem w międzynarodowej branży grzewczej.

Wzajemny szacunek oraz wspieranie indywidualnych inicjatyw sprawia, że marka HITZE jako pracodawca cieszy się uznaniem na lokalnym rynku pracy. Jesteśmy dumni z tego, że pracują dla nas najlepsi. 

Jeżeli interesuje Cię któryś z kominków, znajdujący się w naszej ofercie – napisz lub zadzwoń. Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania. Na wsparcie możesz liczyć również u naszych partnerów handlowych – wspólnymi siłami dbamy o to, aby obsługa klienta znajdowała się na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy!

Poznaj osoby kontaktowe
Infolinia

Dane firmy:
Stalko spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością spółka komandytowa

NIP: 9482603545
REGON: 361379132
KRS: 0000836475

Kontakt:
Infolinia:
+48 800 880 030

Zapytania ogólne:
handlowy@hitze.pl

Adres:
OGÓLNY:
ul. Solec 24/253,
00-403 Warszawa

BIURO / MAGAZYN:
ul. Gdyńska 32,
26-600 Radom

pl_PLPolski