ARDENTE

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Kasety kominkowe ARDENTE to:

  • ponadprzeciętna wytrzymałość i wieloletnia niezawodność, wynikające z zastosowania wysokogatunkowej stali kotłowej P265GH;
  • innowacyjny system TURBO BURN, który zwiększa ilość energii cieplnej, pozwala na oszczędność opału i redukuje emisję szkodliwych substancji;
  • nowoczesny wkład z betonu ceramicznego i żaroodporna, elegancka szyba, wpływająca na ogólną estetykę urządzenia;
  • masywny stalowy korpus, który wydłuża okres oddawania ciepła;
  • uchylny żeliwny ruszt oraz system czystej szyby (kurtyny powietrzne), dzięki którym wkład kominkowy jest bardzo łatwy w czyszczeniu;
  • wyjątkowe panoramiczne modele o wizji ognia nawet do 120 cm szerokości.
\
Stalowe Opłomki

od 3 do 6 w zależności od modelu, zwiększają obszar akumulacji i wymiany ciepła.

\
System czystej szyby

z kierownicą i kurtyną powietrza.

\
Stalowe drzwi

wykonane ze specjalnego profilu, gwarantującego sztywność i wytrzymałość na wysoką temperaturę.

\
Żeliwny czopuch 360°

ułatwiający podłączenie do kominka i ustandaryzowana średnica fi200 mm dla całej linii.

\
Masywny stalowy korpus

30% większa waga*
kluczowe elementy z wysokogatunkowej blachy kotłowej P265GH o grubości 5 mm

\
Dwa masywne deflektory z betonu ceramicznego

wydłużające czas i zwiększające temperaturę dopalania spalin.

\
Szyba ELEGANCE

elegancki minimalizm powiększający wizję ognia. Opcjonalnie dostępny system dwuszybowy.

\
Regulowane nóżki

płynny zakres regulacji do +4cm, pozwala na pewne i stabilne ustawienie wkładu kominkowego.

\
Zintegrowany dolot powietrza

Pojedynczy króciec oraz puszka rozprężająca rozprowadzająca powietrze na poszczególne rury dolotu powietrza pierwotnego i wtórnego ze zintegrowanymi przepustnicami.

\
Uchylny żeliwny ruszt na zawiasie EASY CLEAN

modułowy, powiększony i niezależnie dopowietrzony, zwiększa wygodę czyszczenia paleniska.

\
Dopalacz centralny TURBO BURN

umiejscowiony został bezpośrednio na drodze największej emisji spalin. Zwiększa ilość energii cieplnej, redukuje emisję szkodliwych substancji do środowiska oraz zwiększa oszczędność opału.

\
Komora SIZE+

powiększone prostokątne palenisko dla więksych i rzadszych załadunków wyłożone wysokogatunkowym betonem ceramicznym.

Wszystko to sprawia, że linia kominków ARDENTE to produkty PREMIUM, które łączą w sobie najwyższą estetykę, sprawność grzewczą i ekonomiczność. Są przy tym ekologiczne, a ich wysoka jakość wykonania pozwoliły spełnić najbardziej restrykcyjne unijne normy.

Wkłady kominkowe ARDENTE – połączenie najlepszych rozwiązań

Każdy klient może postawić na jeden z pięciu rozmiarów wkładów kominkowych ARDENTE oraz dowolny sposób otwierania drzwiczek – tradycyjnie na bok albo do góry (gilotyna). Do tego dochodzą różne moce grzewcze – od 6 kW do 28,5 kW. Dzięki tak dużej różnorodności rozwiązań łatwo znaleźć coś idealnego dla siebie, co sprawdzi się w prywatnym domu, domku letniskowym i jakimkolwiek innym miejscu, w którym użytkownikom zależy na wysokim komforcie cieplnym oraz wspaniałym klimacie wnętrza.

Różnorodność dostępnych wkładów oraz uniwersalność to jednak tylko początek – ARDENTE to produkty, które imponują przede wszystkim innowacyjnością zastosowanych rozwiązań. Nie bez powodu linia ta jest uznawana za najbardziej zaawansowaną technologicznie grupę wkładów kominkowych powietrznych, jaka znalazła się w ofercie marki HITZE.

Co wyróżnia
wkłady ARDENTE?

Mamy to w naturze!

Przede wszystkim prostokątna komora spalania, w której zmieści się więcej drewna, a także uchylny żeliwny ruszt, będący całkowitą nowością – dzięki niemu czyszczenie paleniska będzie o wiele łatwiejsze niż dotychczas.

Do tego wszystkiego dochodzą innowacyjny system dopowietrzania komory spalania, który pozwala na płynną regulację dopływu powietrza, a także masywny, żeliwny czopuch, zastosowany w celu dodatkowej akumulacji ciepła.

Wkłady powietrzne jednostronne ARDENTE

Marka HITZE stale rozwija swoją ofertę i wdraża coraz bardziej funkcjonalne i zaawansowane technologicznie rozwiązania. Najlepszym dowodem na to są wkłady kominkowe jednostronne ADRENTE, które łączą w sobie wygodę użytkowania, wysoką sprawność grzewczą i oczywiście ponadprzeciętną wytrzymałość. Są przy tym niezwykle eleganckie, pasując doskonale do domów, w których liczą się, rodzinne ciepło i przytulna atmosfera.

ARDENTE – wkłady kominkowe na lata

Poszukując najnowocześniejszych wkładów kominkowych, które zapewnią wysoki komfort cieplny oraz najwyższą estetykę, warto postawić na któryś z modeli z linii ARDENTE. To inwestycja na długie lata i rozwiązanie, które okaże się niezawodne przez cały okres eksploatacji.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu ze specjalistami HITZE, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą w wyborze najlepszego kominka.

pl_PLPolski