FUENTE I

Chauffage de terrasse à gaz

Ce produit est actuellement en rupture et indisponible.

brut
Le chauffage à gaz pour terrasse et jardin FUENTE I est, en un mot, un élégant bar haut avec un plateau rond en bois, avec un foyer placé au milieu.
Trouver un distributeur

Gazowy ogrzewacz tarasowy i stół barowy FUENTE I z czujnikiem termopary. Wyposażony w okrągły blat z drewna z paleniskiem. Może pełnić rolę wysokiego stolika-podpory. Zasilany z butli – mieszanina gazów propan butan lub czysty gaz propan. Z butlą 11 kg nieustanna praca nawet do 196 godzin (8 dni). Sterowanie manualne i zdalne z pilotem.

Ogrzewacz do restauracji i hotelu

Chłodniejsze miesiące wiosny i jesieni to wciąż jeszcze klimat sprzyjający rekreacji na świeżym powietrzu. Przenośny ogrzewacz FUENTE I powstał, aby zachęcić Twoich klientów lub gości do spędzenia czasu w ogrodzie lub na tarasie. Stwórz atrakcyjną przestrzeń do rozmowy z HITZE wybierając gazowy ogrzewacz ogrodowy dla restauracji, który jednocześnie pełni funkcję stolika. Model FUENTE I od HITZE powstał z myślą o hotelarzach i restauratorach, choć nie tylko – możesz zasilić go zarówno butlą z gazem, jak i klasyczną, domową instalacją zasilaną gazem propan.

Ogrzewanie i oświetlenie w jednym

Gazowy ogrzewacz tarasowy i ogrodowy FUENTE I to, najprościej ujmując, elegancki, wysoki stół barowy z okrągłym, drewnianym blatem, pośrodku którego znajduje się palenisko osłonięte ażurowym wzorem. Może z powodzeniem ogrzewać kilka osób stojących wokół. Oferuje komfort formy smukłego stolika konferencyjnego z przestronnym blatem, na którym wygodnie umieścisz przekąski i napoje. W przypadku podłączenia do butli 11 kg FUENTE I może pracować nieustannie nawet przez 196 godzin, czyli ponad 8 dni. Do dyspozycji użytkownika możliwość ustawienia mocy pracy oraz wysokości płomienia z regulacją do 7 stopni wysokości.

Oryginalne rozwiązanie dla przestrzeni z FUENTE I

Ogrzewacze na gaz to idealne rozwiązanie dla restauracji i hoteli, które dbają o styl, wygląd, i wygodę gości. FUENTE I łączy w sobie właściwości ozdobne, grzewcze i użytkowe – to przede wszystkim elegancki mebel, który daje ciepło. Projekt skupiliśmy nie tylko wokół funkcji grzewczej, ale także na praktycznym rozwiązaniu stolika barowego i restauracyjnego. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać go w warunkach domowych albo podczas organizacji imprezy okolicznościowej. FUENTE I jest gotowy na ciągłą ekspozycję na warunki atmosferyczne oraz eksploatację każdego wieczora, przez cały rok – jest tak, bo w HITZE zadbaliśmy o niezawodną renomowaną automatykę jednego z czołowych europejskich producentów. Połączenie z naszą autorską konstrukcją palnika zaowocowało naturalną wizją ognia, która ożywi i urozmaici każdą przestrzeń.

Obsługa przenośnego ogrzewacza dla restauracji FUENTE I

Ogrzewacz możesz uruchomić ręcznie przy użyciu wbudowanego panelu sterującego lub zdalnie z pilota. Niezależnie od wyboru opcji obsługi FUENTE I jest gotowy do pracy w ciągu 5 sekund od uruchomienia. Całość nie wymaga wiedzy technicznej – każdy ze sposobów włączania, wyłączania, regulacji mocy i wysokości promienia obsługi pozostaje intuicyjny i szybki do nauczenia. Wszystkie modele linii posiadają 7 trybów regulacji pracy. Zalecamy montaż do podłoża – jeżeli w wyniku potrącenia, przewrócenia, zamoknięcia lub celowego zdmuchnięcia płomień zgaśnie, to wówczas zamontowany czujnik termopary całkowicie odetnie gaz od palnika

Nagrzewacz FUENTE I – sprawdź, dlaczego warto

 • czujnik termopary dla bezpiecznej pracy
 • stalowe części pokryte powłoką lakierniczą przeciw korozji
 • palnik i komponenty kontaktu z ogniem ze wzmocnionej blachy kotłowej
 • wewnętrzne komponenty chronione przed warunkami atmosferycznymi i wilgocią
 • blat z sezonowanego, impregnowanego drewna
 • specjalistyczny lakier do zabezpieczania drewnianych mebli ogrodowych
 • zdalna obsługa z pilotem
 • 7 trybów regulacji pracy

Szczegółowe parametry w karcie Dane techniczne i Do pobrania.


Type de carburant : Mélange de gaz propane butane, gaz propane
Puissance nominale (kW) 4,3
Puissance minimale (kW) 0,9
Consommation maximale de gaz (kg/h) 0,28
Consommation minimale de gaz (kg/h) 0,06
Matériaux de construction Acier de chaudière de qualité P265GH selon la norme EN 10028-2
Poids (kg) 19
Dimensions largeur x hauteur x profondeur (mm) 600 x 1270 x 600
Valve de contrôle Anstoss TESC01
Contrôle Panneau de contrôle / Télécommande (option)
Alimentation Batterie / Alimentation (option)
Garantie 2 ans

Appelez-nous : +48 800 880 030

Écrivez : k.styczen@stalko.com

ou laissez-nous votre numéro :

  * Champ obligatoire

  J'accepte de recevoir des informations commerciales envoyées par la société « STALKO Sp. z o.o. sp.k. » par moyens de communication électronique, conformément à la loi relative aux services fournis par voie électronique, à l’adresses électroniques que je viens d’indiquer. J'accepte de recevoir des informations commerciales de la part de la société STALKO sp. z o.o. sp.k., par le biais de dispositifs de télécommunication (téléphone, Internet) et de systèmes d'appels automatiques, conformément à la législation sur les télécommunications. La sélection des consentements ci-dessus est facultative. En donnant mon consentement, je permets à la société STALKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. d'envoyer des informations sur les offres et promotions actuelles concernant leurs produits. Le consentement peut être révoqué à tout moment en envoyant un e-mail à l'adresse : iod@hitze.pl. En cas de non-sélection des consentements, nous vous contacterons pour discuter des conditions d'une éventuelle collaboration future. En savoir plus RGPD

  fr_FRFrançais