Kominek w roli głównej sposobem na slow life...

Praca w branży kominkowej to prawdziwa przyjemność. Zwłaszcza, gdy mamy możliwość korzystać z uroków wnętrz ogrzewanych naszymi kominkami. Jednym z miejsc jakie odwiedziliśmy jest Zagroda Wiejska Podlasie. Ta urocza chata wypoczynkowa wyposażona została w kominek Hitze Albero AL.11S.V. Pionowa szyba to rzadszy wybór klientów, ale sami zobaczcie jak imponująco może wyglądać nieco węższy kominek.

Hitze kominek pionowy Albero 11 ecodesign

Napal w kominku i zrelaksuj się trzaskiem polan.

Zagroda Wiejska Podlasie to miejsce wypoczynku, dlatego nie mogło w niej zabraknąć strefy relaksu przy prawdziwym ogniu. Bezbłędną decyzją właścicieli było zamontowanie w części dziennej płóciennego hamaku. Naszym zdaniem to rozwiązanie bije na głowę tradycyjne „kominkowanie” wprost z kanapy czy fotela. Co więcej, w tym pomieszczeniu od razu widać kto tu rzadzi! Centralnym punktem strefy wypoczynkowej celowo nie stał się telewizor, a Hitze Albero AL.11S.V. Wszystko po to, by odpoczywający goście skuteczniej oderwali się od codzienności.

Rozmiar kominka ma szczególne znaczenie w mniejszych pomieszczeniach.

Ważnym czynnikiem decydującym o wyborze konkretnego modelu kominka była w tym wnętrzu dostępna przestrzeń. Instalacja kominka pionowego pozwoliła ograniczyć wymiar wnęki montażowej poniżej 70 cm szerokości.

Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że kominek została zainstalowany w nowym betonowym fragmencie ściany. Instalacje wkładów kominkowych w ścianach drewnianych, czyli palnych są niedopuszczalne. Ponadto, właściciele zadbali o ochronę podłogi pod drzwiczkami paleniska. 

Bardzo pomysłowym zabiegiem była instalacja kratek kominowych po drugiej stronie filaru z kominkiem. Pozwoliło to na umieszczenie na froncie obudowy paru elementów dekoracyjnych jak: miejsce na drewno, ozdobne drewniane belki oraz ludową ceramikę.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne zaproszenia w tak wyjątkowe miejsca. Zobaczcie materiał video by poczuć ten klimat.

Potrzebujesz wąskiego pionowego kominka?  Porozmawiaj z naszymi doradcami:

+48 800 880 030
export@hitze.pl

Hitze kominek pionowy Albero 11 ecodesign
Hitze kominek pionowy Albero 11 ecodesign
Hitze kominek pionowy Albero 11 ecodesign
Hitze kominek pionowy Albero 11 ecodesign

Zobacz również

Ligne d'assistance clients
+48 800 880 030
Coordonnées de l'entreprise:
Stalko spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością spółka komandytowa

Numéro d'identification fiscale (NIP): 9482603545
Numéro au système informatique polonais pour le répertoire des entreprises (REGON): 361379132
Numéro au Registre National Judiciaire (KRS): 0000836475

Pour nous contacter:
Ligne d'assistance clients:
+48 800 880 030

Demandes génériques:
export@hitze.pl

Adresse:
ACCUEIL GÉNÉRAL:
ul. Solec 24/253,
00-403 Varsovie

BUREAU:
32 rue Gdyńska,
26-600
Radom

ENTREPÔT:
ul. Łukasika 3,
26-600 Radom

fr_FRFrançais