Kominek Wolnostojący LUPO M z Płytą Grzewczą

Wszyscy, którzy cenią sobie przytulność i ciepło płynące z kominka, z pewnością zainteresują się najnowszym modelem w naszej ofercie – kominkiem wolnostojącym LUPO M z płytą grzewczą od HITZE. Ten wyjątkowy kominek łączy w sobie nowoczesny design z niezrównaną funkcjonalnością, stając się idealnym rozwiązaniem dla każdego domu.

Optymalny rozmiar dla średnich pomieszczeń

LUPO M, jako piec wolnostojący, został zaprojektowany z myślą o średnich pomieszczeniach, oferując idealne połączenie rozmiaru i mocy grzewczej. Jego kompaktowe wymiary sprawiają, że doskonale wpasuje się w każde wnętrze, jednocześnie zapewniając optymalne ciepło.

Innowacyjna płyta grzewcza w kominku

kominek wolnostojący gazowy siga calma lewy bok
kominek wolnostojący gazowy siga calma front
kominek wolnostojący gazowy calma siga lewy bok

Unikalną cechą LUPO M jest jego górna część, która służy jako płyta grzewcza. To idealne rozwiązanie do przygotowania posiłków czy podgrzewania napojów, co czyni ten kominek nie tylko źródłem ciepła, ale również praktycznym elementem codziennego użytku.

Płyta grzewcza w kominku wolnostojącym LUPO M, umieszczona w górnej części korpusu, to prawdziwa rewolucja w świecie kominków, oferując dodatkową funkcję gotowania czy podgrzewania potraw. To nie tylko źródło ciepła, ale również praktyczne rozwiązanie, które zwiększa komfort użytkowania. LUPO M, dzięki swoim imponującym parametrom energetycznym i ekologicznym, jest dowodem na to, że HITZE nieustannie podąża za potrzebami klientów, oferując produkty, które nie tylko pięknie się prezentują, ale są także wydajne i przyjazne dla środowiska.

Piec wolnostojący LUPO M

Kominek wolnostojący LUPO M wyróżnia się wysoką sprawnością cieplną, dzięki czemu charakteryzuje się mniejszym zużyciem drewna i lepszym przekazywaniem ciepła do pomieszczenia, w którym jest zainstalowany.

Dzięki wykorzystaniu wysokogatunkowej blachy kotłowej, LUPO M odporny jest na duże wahania temperatur, co ma bezpośrednie przełożenie na wydłużenie jego żywotności.

Wszystkie nasze kominki, w tym LUPO M, spełniają najwyższe standardy ekologiczne i bezpieczeństwa. To gwarancja, że korzystając z naszych produktów, dbasz zarówno o środowisko, jak i bezpieczeństwo swojej rodziny.

Kominek wolnostojący HITZE LUPO M z płytą grzewczą

Продукция, представленная на фотографиях, может незначительно отличаться от оригиналов. Содержание сайта носит исключительно информационный характер и не является коммерческим предложением в смысле Гражданского кодекса.

У вас есть вопрос?
Спросите у наших специалистов!

Хотите узнать больше о предложении HITZE или у вас остались сомнения?

Свяжитесь с нашими специалистами, которые ответят на все ваши вопросы!

  * Обязательное поле

  Выражаю согласие на получение от компании ООО «СТАЛКО» Коммандитное товарищество коммерческой информации с помощью средств электронной связи в соответствии с законом «Об оказании услуг в электронном виде» на указанный мной адрес электронной почты. "Я выражаю свое согласие на получение коммерческой информации от компании STALKO sp. z o.o. sp.k. с использованием телекоммуникационных конечных устройств (телефон, Интернет) и автоматических вызывных систем в соответствии с законодательством о телекоммуникациях. Вышеперечисленные согласия являются добровольными. Предоставление согласия позволит фирме STALKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. отправлять информацию о текущих предложениях и акциях, касающихся их продукции. Согласие может быть отозвано в любое время, отправив электронное письмо на адрес: iod@hitze.pl. Если согласия не выбраны, мы свяжемся с вами для обсуждения условий возможного дальнейшего сотрудничества. Подробнее Общий регламент защиты данных

  Инфолиния

  Данные компании:
  Сталко общество с ограниченной ответственностью
  коммандитное товарищество

  ИНН: 9482603545
  РЕГОН 361379132
  Номер в Государственном судебном реестре KRS 0000836475

  Контакт:
  Инфолиния:
  +48 800 880 030

  Общие вопросы:
  info@hitze.pl

  Адрес:
  ОБЩИЙ:
  ул. Солец 24/253,
  00-403 Варшава

  ОФИС / СКЛАД :
  ул. Гдыньская 32.
  26-600 г Радом.

  ru_RUРусский