Piec wolnostojący LEGNO – wysoka wydajność i uniwersalność

W asortymencie sklepu HITZE oferujemy отдельно стоящие печи, charakteryzujące się nowoczesnych designem i uniwersalnym wykorzystaniem. Wysoka sprawność energetyczna sprawia, że są one idealnym źródłem ciepła zarówno dla domków letniskowych, kamienic, mieszkań oraz domów wyróżniających się różną wielkością. Dodatkowo, atrakcyjny wygląd sprawia, że piecyk wolnostojący jest alternatywą dla standardowych obudów kominkowych. Kompaktowe rozmiary i wąska konstrukcja sprawiają, że piecyki mogą być z powodzeniem używane nawet w niewielkich pomieszczeniach, gdyż zajmują bardzo mało miejsca.

Solidne piece wolnostojące – wysoka jakość wykonania i długa żywotność

Do produkcji pieców wolnostojących dostępnych w naszym sklepie wykorzystano wyłącznie wysokogatunkowe materiały. Starannie wyselekcjonowana stal kotłowa posłużyła do wykonania płaszcza, z kolei ruszt powstał z żeliwa, a betonu ceramicznego użyto do produkcji komory spalania. W połączeniu z żaroodpornym szkłem ceramicznym, cała konstrukcja jest solidna i wytrzymała. Oprócz długiej żywotności, kominek wolnostojący charakteryzuje się również funkcjonalnością i obecnością nowoczesnych rozwiązań. Ich głównym celem jest zwiększenie wydajności piecyka oraz ułatwienie eksploatacji. Dwa deflektory mają za zadanie zoptymalizowanie całego procesu spalania, co w praktyce przekłada się na efektywną pracę kominka w każdych warunkach. Z kolei ograniczniki dymu czuwają nad bezpieczeństwem. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja i łatwo dostępna szuflada znajdująca się na froncie, pozwalają na szybkie i przede wszystkim łatwe czyszczenie. Elegancki wygląd piecyków sprawia, że idealnie wpasowują się zarówno we wnętrza utrzymane w nowoczesnym, jak i tradycyjnym stylu. Razem z pozostałymi elementami, tworzą spójną całość.

 

Посмотреть все модели     >>

Czym wyróżniają się kominki wolnostojące LEGNO?

Jedną z kluczowych zalet piecyków wolnostojących jest szeroki zakres mocy regulowanej, mieszący się w przedziale od 2 kW do 7 KW. Wąski kominek z pewnością przypadnie do gustu osobom, które cenią sprawdzone rozwiązania w nowoczesnym wydaniu. Czym charakteryzują się piecyki wolnostojące LEGNO?

LEGNO - это промышленный дизайн и незаурядная прочность, что достигается за счет использования максимального количества стальных деталей. Это также небольшие размеры и множество инновационных решений, таких как:

  • Niezwykle praktyczny system czystej szyby sprawia, że kominki nawet w przypadku częstego używania nie ulegają zabrudzeniu
  • Duże palenisko w kształcie prostokąta o wymiarach 263 mm x 286 mm
  • Kominek wolnostojący jest wyposażony również w ograniczniki dymu, które poprawiają bezpieczeństwo
  • Zastosowanie dwóch przepustnic umożliwia łatwe kierowanie zarówno powietrzem wtórnym, jak i pierwotnym. Takie rozwiązanie daje pełną kontrolę nad działaniem kominka
  • Dwa wydajne deflektory, które dodatkowo podnoszą temperaturę w komorze spalania
\
Система чистого стекла обеспечивается воздушной завесой и направляющей воздуха.
\
Инновационный ограничитель дыма предотвращает его реверс во время загрузки топлива.
\
Традиционный зольник доступный с фронтальной стороны, облегчает очистку печи.
\
Чугунная колосниковая решеткас независимой подачей воздуха.
\
Камера сгорания облицован керамическим бетоном, который накапливает тепло
\
Две дроссельных заслонки Независимое управление первичным и вторичным воздухом.
\
Чугунный дымосборник ø150 m возможность монтажа на верхней или задней стенке.

Piecyk wolnostojący marki HITZE – inwestycja na lata

Kominki wolnostojące dostępne w naszej ofercie są cenione m.in. za doskonale przemyślaną konstrukcją, długą żywotność i bezawaryjne działanie. Ponadto są ekologiczne i wydajne, a ich montaż nie wymaga ponoszenia kosztów związanych z zabudową. Proponujemy piecyki charakteryzujące się różnym wyglądem i mocą. Szeroki asortyment sprawia, że każdy z pewnością znajdzie model dopasowany do konkretnych wymagań. W razie jakichkolwiek pytań związanych z piecykami wolnostojącymi lub innymi produktami dostępnymi w naszej ofercie, zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Инфолиния

Данные компании:
Общество с ограниченной ответственностью «СТАЛКО» spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością spółka komandytowa

ИНН: 9482603545 9482603545
РЕГОН 361379132 361379132
Номер в Государственном судебном реестре KRS: 0000836475 0000836475

Контакт:
Инфолиния:
+48 800 880 030

Общие вопросы:
k.styczen@stalko.com

Адрес:
ОБЩИЙ:
ул. Солец 24/253,
00-403 Варшава

ОФИС / СКЛАД :
ул. Гдыньская 32.
26-600 г Радом.

ru_RUРусский