Inserts de cheminée TRINITY

Obecność kominka zapewnia nie tylko komfort cieplny, ale wprowadza również spokój, harmonię i rodzinny klimat. Powietrzne wkłady kominkowe TRINITY, dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji, gwarantują niezwykle piękną, trójstronną wizję ognia, w którą można wpatrywać się bez końca. Estetyczne wykończenie, w połączeniu z funkcjonalnością i intuicyjną obsługą sprawiają, że wkłady doskonale sprawdzą się w każdym domu, bez względu na wystrój i wielkość pomieszczenia.

Wkłady TRINITY – prawdziwy ogień w Twoim domu

Głównym założeniem konstrukcji wkładów kominkowych TRINITY od HITZE była maksymalna ekspozycja ognia. Osiągnięto ją poprzez zredukowania do minimum liczby i wielkości elementów stalowych, które ograniczają wrażenia płynące z obserwacji naturalnego paleniska. Trójstronne wkłady kominkowe sprawiają, że salon zmienia się w klimatyczne miejsce umożliwiające odpoczynek i zdystansowanie się do codziennej gonitwy.

Na szczególną uwagę zasługują szyby MAXVISION, których wielkość zapewnia nie tylko naturalny wygląd paleniska, ale również obserwację pełnej wizji ognia. Dodatkowo, szyby charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz gwarantują pełną szczelność konstrukcji. Wkłady kominkowe TRINITY zachowują pierwotny wygląd i funkcjonalność przez długie lata. To inwestycja, która natychmiast zwraca się w postaci ciepła, rodzinnego klimatu, niepowtarzalnej atmosfery i bezproblemowej obsługi.

Wkłady kominkowe TRINITY – funkcjonalność i bezpieczeństwo

Nous l'avons dans la nature!
W trakcie produkcji wkładów wykorzystano wyłącznie wysokogatunkowe materiały charakteryzujące się trwałością i wysoką wytrzymałością. Dodatkowo, staranne wykonanie i dbałość o każdy, nawet najdrobniejszy detal sprawia, że powietrzne wkłady kominkowe TRINITY to produkty kompletne. Zastosowanie nowoczesnej technologii i innowacyjnych rozwiązań wyróżnia je na tle konkurencji. Marka HITZE od lat traktuje bezpieczeństwo jako priorytet, dlatego wkłady są wyposażone w skuteczne systemy zapobiegające cofaniu się dymu w momencie otworzenia wkładu. Kolejną technologią odpowiadającą za wysoki poziom bezpieczeństwa jest niezależny, dopowietrzony system, którego głównym zadaniem jest dopalanie spalin. Z kolei czopuch wykonany z żeliwa z możliwością swobodnej regulacji pozwala na kierowanie spalin w dowolnym kierunku.
Co jeszcze warto wiedzieć o wkładach kominkowych TRINITY? Specjalnie zaprojektowana konstrukcja i nowoczesne rozwiązania gwarantują wysoką sprawność grzewczą. Odpowiednio szerokie palenisko, w połączeniu z opłomykami, a także maksymalnie powiększonym obszarem odpowiedzialnym za akumulację i wymianę ciepła sprawia, że trójstronne wkłady kominkowe efektywnie oddają ciepło do pomieszczenia. Na szczególną uwagę zasługują również dwa deflektory ciepła wykonane z solidnego betonu ceramicznego. Dzięki nim, możliwe jest zdecydowanie dłuższe dopalanie cząstek opału, co w praktyce przekłada się na osiągnięcie wyższej temperatury spalania.
VOIR TOUS LES MODÈLES     >>

Czym wyróżniają się kominki z serii TRINITY?

  • System EASY CLEAN gwarantuje szybkie i bezwysiłkowe czyszczenie, dzięki czemu Twój kominek będzie zawsze wyglądał elegancko. Zastosowanie szyby TRIO, w połączeniu z dużym pojemnikiem przeznaczonym na popiół sprawia, że częstotliwość mycia jest ograniczona do minimum.
  • Kolejnym wyróżnikiem trójstronnych wkładów kominkowych jest specjalnie zaprojektowany system dolotu powietrza realizowany kanałami, które są w 100% niezależne od siebie. Powietrze trafia bezpośrednio pod ruszt, a także do dopalacza spalin oraz do dolnej i górnej kurtyny powietrznej.
  • Dodatkowo, wkłady kominkowe TRINITY marki HITZE są energooszczędne, dzięki czemu pozwalają obniżyć koszty związane z ogrzewaniem.
  • Praktyczny system EASY START zapewnia łatwe i przede wszystkim szybkie rozpalanie kominka. Nie musisz już długo czekać na pełną ekspozycję płomieni. Dodatkowo, podwójna regulacja nóżek gwarantuje komfortowe użytkowanie.
  • Do produkcji wkładów wykorzystano wysokogatunkową stal gwarantującą długą żywotność i bezproblemowe użytkowanie wkładów.
  • Kolejnym wyróżnikiem wkładów jest uniwersalność, która sprawia, że mogą być z powodzeniem zainstalowane w każdym domu.
Seria wkładów kominkowych TRINITY obejmuje modele występujące 3 wariantach, różniących się od siebie kształtem paleniska. Z kolei moc urządzeń zawiera się w zakresie od 5 do 15,5 kW.
\

Conduit en fonte ø200 avec régulation 360º

donnant la possibilité de déplacer les fumées dans toutes les directions.

\

Échangeur de chaleur - 3 pcs

augmente la surface de la zone d'échange de chaleur et l'accumulation.

\

MAXVISION Grande vitre

Une grande vitre permettant une grande et naturelle vision du feu.

\

TRIO Système de vitre propre

Systeme anti-noircissement des vitres par balayage d’air en haut et en bas.

\

Un grand cendrier pour les cendres

sous forme de tiroir sous la grille.

\

Pieds ajustables

Ils permettent le positionnement solide et stable de l´appareil. Pieds ajustables de 4 cm.

\

DÉMARRAGE FACILE

Une seule poignée de régulation d´air.

\

Guillotine proLIFT avec accès au service

garantit l'étanchéité de l´appareil et la sécurité contre ouverture par les enfants.

\

Deux déflecteurs en béton céramique

permettent une combustion plus longue des particules de combustibles, prolonge la voie d'échappement et optimise le processus de combustion en augmentant la température à l'intérieur de la chambre.

\

Système de post-combustion recuit indépendamment

\

TAILLE +

Chambre de combustion

\

Grille en fonte

NETTOYAGE FACILE

\

Entrée d'air frais

L'air extérieur en Ø150, puis divisé en trois canaux indépendants Ø90: sous la grille, le rideau d'air inférieur et postcombustion et rideau d'air supérieur.

Ciepły i przyjazny dom

Les inserts z serii TRINITY to dopracowane produkty, które przez długie lata zapewnią komfort cieplny, niepowtarzalny klimat oraz wprowadzają błogi nastrój. W razie jakichkolwiek pytań związanych z wyborem konkretnego wkładu lub sposobem montażu, zachęcamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi doradcami.

Eleganckie, funkcjonalne i bezpieczne wkłady kominkowe TRINITY. Piękna ekspozycja ognia i wysoka wydajność grzewcza w jednym.

Ligne d'assistance clients

Coordonnées de l'entreprise:
Stalko spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością spółka komandytowa

Numéro d'identification fiscale (NIP): 9482603545
Numéro au système informatique polonais pour le répertoire des entreprises (REGON): 361379132
Numéro au Registre National Judiciaire (KRS): 0000836475

Pour nous contacter:
Ligne d'assistance clients:
+48 800 880 030

Demandes génériques:
k.styczen@stalko.com

Adresse:
ACCUEIL GÉNÉRAL:
ul. Solec 24/253,
00-403 Varsovie

BUREAU / ENTREPÔT:
32 rue Gdyńska,
26-600 Radom

fr_FRFrançais