Wkłady wodne
ALBERO AQUASYSTEM

Nowoczesne i wydajne kominki z водяной рубашкой skutecznie odbierają ciepło ze spalania, dzięki czemu pozwalają zredukować koszty ogrzewania domu, bez względu na jego wielkość, nawet o 40%. Elegancki wygląd i minimalistyczne wykończenia sprawiają, że idealnie wpasowuje się w każde pomieszczenie utrzymane w klasycznym lub modernistycznym stylu. Kominek z płaszczem wodnym ALBERO AQUASYSTEM, pomimo kompaktowych rozmiarów, wyróżnia się wysoką efektywnością podgrzewania wody w instalacji CO. Stanowi idealnie połączenie z piecem lub kotłem pełniącym funkcję głównego źródła ciepła. Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym to idealna propozycja dla wszystkich osób ceniących styl, elegancję i ekologię.

Korzyści z posiadania kominka z płaszczem wodnym ALBERO AQUASYSTEM

Kominki z płaszczem wodnym wyróżniają się nie tylko wysoką wydajnością, ale również trwałością i niezawodnością. W praktyce oznacza to bezawaryjność oraz bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat. Dodatkowo, kominki zachowują swój pierwotny wygląd i właściwości bez względu na intensywność eksploatacji. Do ich produkcji zostały wykorzystane wyłącznie wysokogatunkowe materiały. Pełna odporność na działanie wysokiej temperatury, w połączeniu z wytrzymałością na uszkodzenie mechaniczne gwarantuje niezawodne działanie. Za wysoką wydajność kominków z płaszczem wodnym ALBERO AQUASYSTEM odpowiadają deflektory, których głównym zadaniem jest podwyższanie temperatury w komorze spalania. Dodatkowo, dzięki specjalnemu kształtowi tylnej części, powietrze wtórne jest efektywnie doprowadzane do paleniska w górnej części. Takie rozwiązanie znacząco podnosi sprawność kominka, poprzez przyjazne dla środowiska dopalanie spalin.

Посмотреть все модели     >>

Co jeszcze wyróżnia kominki z płaszczem wodnym ALBERO AQUASYSTEM?

  • W naszej ofercie dostępne są kominki wyróżniające się szerokim zakresem mocy regulowanej, wynoszącym od 5 kW aż do 27 kW
  • Wkład z płaszczem wodnym wyróżnia się eleganckim wyglądem. Kominki są wyposażone w dodatkowe kurtyny powietrzne. Ich głównym zadaniem jest redukowanie do minimum ilości zanieczyszczeń osadzających się na szybie
  • Za efektywne podgrzewanie wody znajdującej się w płaszczu wodnym odpowiada duża liczba płomieniówek charakteryzujących się wysoką sprawnością.
  • Kolejną zaletą opisywanych kominków jest pełne bezpieczeństwo użytkowania. Połączenie stalowych drzwi charakteryzujących się pełną szczelnością z wężownicą chroniącą przed nadmiernym przegrzaniem gwarantuje stabilne i bezproblemowe działanie. Dodatkowo, kominki są wyposażone w ruszt i pojemnik na popiół, dzięki któremu cały proces czyszczenia jest szybki i bezwysiłkowy

W asortymencie naszego sklepu posiadamy 5 wyselekcjonowanych modeli wkładów kominkowych ALBERO AQUASYSTEM. Każdy z nich charakteryzuje się różnymi parametrami i mocą, dzięki czemu wybór konkretnego wkładu, dopasowanego do indywidualnych wymagań, nie stanowi żadnego problemu.

\
Дымосборник ø180/200/220 mm

гарантирует плотное подключение каминной топки к дымоходу, обеспечивает правильное горение в камине и расширяет площадь теплообмена.

\
Воздушная завеса

ограничивает отложение сажи на стекле камина, обеспечивая эффект «чистого стекла».

\
Стальная дверца

изготовлена из профиля повышенной жесткости, гарантирующего герметичностьи долговечность дверцы

\
Змеевик

защищает рубашку от перегрева.

\
Дымогарные трубы

усиливают процесс нагрева воды в рубашке.

\
Водяная рубашка ENERGY+

изготовлена из котловой сталитолщиной 4 мм

\

Огнеупорноекерамическое стекло

устойчивое к рабочей температуре до 800°С, опционально доступно стекло DECOR и двойное остекление

\

Регулируемые ножки в диапазоне 4 см

позволяют надежно и стабильноустановить каминную топку.
ДОПОЛНИТЕЛЬНАЯ ОПЦИЯ: поднятие ножек на высоту + 10 см с возможностью регулировки +/- от 3 до 5 см.

\

Воздухозаборник ø125 mm

регулируемый дроссель плавно регулирует подачу воздуха в камине.

\

Дефлектор

оптимизирует процесс горения за счет повышения температуры внутри камеры.

\

Система дожигания

увеличивает количество тепловой энергии, уменьшает выброс вредных веществ в окружающую среду и увеличивает экономию топлива.

\

Камера сгорания

облицованы с нижней стороны на боковой и задней стенках керамическим бетоном

\

Колосниковая решетка и зольник

облегчает устранение золы и накапливает отходы после сожженных дров.

Prawidłowa instalacja ALBERO AQUASYSTEM to wydajne działanie systemu.

Do wydajnego i bezproblemowego działania wkładów wodnych niezbędna jest prawidłowa instalacja, zgodnie z zaleceniami producenta. Z tego powodu sugerujemy przeprowadzenie całego procesu montażu kominka przez profesjonalistów z doświadczeniem. Tylko takie rozwiązanie gwarantuje skuteczne i przede wszystkim bezpieczne działanie kominka z płaszczem wodnym. W razie jakichkolwiek pytań związanych z kominkami, wkładami lub innymi produktami dostępnymi w ofercie, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Wykwalifikowani eksperci z chęcią pomogą w wyborze konkretnego modelu, dopasowanego do indywidualnych potrzeb i wymagań użytkowników.

Инфолиния

Данные компании:
Общество с ограниченной ответственностью «СТАЛКО» spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością spółka komandytowa

ИНН: 9482603545 9482603545
РЕГОН 361379132 361379132
Номер в Государственном судебном реестре KRS: 0000836475 0000836475

Контакт:
Инфолиния:
+48 800 880 030

Общие вопросы:
k.styczen@stalko.com

Адрес:
ОБЩИЙ:
ул. Солец 24/253,
00-403 Варшава

ОФИС / СКЛАД :
ул. Гдыньская 32.
26-600 г Радом.

ru_RUРусский