Каминные картриджи TRINITY

Obecność kominka zapewnia nie tylko komfort cieplny, ale wprowadza również spokój, harmonię i rodzinny klimat. Powietrzne wkłady kominkowe TRINITY, dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji, gwarantują niezwykle piękną, trójstronną wizję ognia, w którą można wpatrywać się bez końca. Estetyczne wykończenie, w połączeniu z funkcjonalnością i intuicyjną obsługą sprawiają, że wkłady doskonale sprawdzą się w każdym domu, bez względu na wystrój i wielkość pomieszczenia.

Wkłady TRINITY – prawdziwy ogień w Twoim domu

Głównym założeniem konstrukcji wkładów kominkowych TRINITY od HITZE była maksymalna ekspozycja ognia. Osiągnięto ją poprzez zredukowania do minimum liczby i wielkości elementów stalowych, które ograniczają wrażenia płynące z obserwacji naturalnego paleniska. Trójstronne wkłady kominkowe sprawiają, że salon zmienia się w klimatyczne miejsce umożliwiające odpoczynek i zdystansowanie się do codziennej gonitwy.

Na szczególną uwagę zasługują szyby MAXVISION, których wielkość zapewnia nie tylko naturalny wygląd paleniska, ale również obserwację pełnej wizji ognia. Dodatkowo, szyby charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz gwarantują pełną szczelność konstrukcji. Wkłady kominkowe TRINITY zachowują pierwotny wygląd i funkcjonalność przez długie lata. To inwestycja, która natychmiast zwraca się w postaci ciepła, rodzinnego klimatu, niepowtarzalnej atmosfery i bezproblemowej obsługi.

Wkłady kominkowe TRINITY – funkcjonalność i bezpieczeństwo

У нас это в природе!
W trakcie produkcji wkładów wykorzystano wyłącznie wysokogatunkowe materiały charakteryzujące się trwałością i wysoką wytrzymałością. Dodatkowo, staranne wykonanie i dbałość o każdy, nawet najdrobniejszy detal sprawia, że powietrzne wkłady kominkowe TRINITY to produkty kompletne. Zastosowanie nowoczesnej technologii i innowacyjnych rozwiązań wyróżnia je na tle konkurencji. Marka HITZE od lat traktuje bezpieczeństwo jako priorytet, dlatego wkłady są wyposażone w skuteczne systemy zapobiegające cofaniu się dymu w momencie otworzenia wkładu. Kolejną technologią odpowiadającą za wysoki poziom bezpieczeństwa jest niezależny, dopowietrzony system, którego głównym zadaniem jest dopalanie spalin. Z kolei czopuch wykonany z żeliwa z możliwością swobodnej regulacji pozwala na kierowanie spalin w dowolnym kierunku.
Co jeszcze warto wiedzieć o wkładach kominkowych TRINITY? Specjalnie zaprojektowana konstrukcja i nowoczesne rozwiązania gwarantują wysoką sprawność grzewczą. Odpowiednio szerokie palenisko, w połączeniu z opłomykami, a także maksymalnie powiększonym obszarem odpowiedzialnym za akumulację i wymianę ciepła sprawia, że trójstronne wkłady kominkowe efektywnie oddają ciepło do pomieszczenia. Na szczególną uwagę zasługują również dwa deflektory ciepła wykonane z solidnego betonu ceramicznego. Dzięki nim, możliwe jest zdecydowanie dłuższe dopalanie cząstek opału, co w praktyce przekłada się na osiągnięcie wyższej temperatury spalania.
Посмотреть все модели     >>

Czym wyróżniają się kominki z serii TRINITY?

  • System EASY CLEAN gwarantuje szybkie i bezwysiłkowe czyszczenie, dzięki czemu Twój kominek będzie zawsze wyglądał elegancko. Zastosowanie szyby TRIO, w połączeniu z dużym pojemnikiem przeznaczonym na popiół sprawia, że częstotliwość mycia jest ograniczona do minimum.
  • Kolejnym wyróżnikiem trójstronnych wkładów kominkowych jest specjalnie zaprojektowany system dolotu powietrza realizowany kanałami, które są w 100% niezależne od siebie. Powietrze trafia bezpośrednio pod ruszt, a także do dopalacza spalin oraz do dolnej i górnej kurtyny powietrznej.
  • Dodatkowo, wkłady kominkowe TRINITY marki HITZE są energooszczędne, dzięki czemu pozwalają obniżyć koszty związane z ogrzewaniem.
  • Praktyczny system EASY START zapewnia łatwe i przede wszystkim szybkie rozpalanie kominka. Nie musisz już długo czekać na pełną ekspozycję płomieni. Dodatkowo, podwójna regulacja nóżek gwarantuje komfortowe użytkowanie.
  • Do produkcji wkładów wykorzystano wysokogatunkową stal gwarantującą długą żywotność i bezproblemowe użytkowanie wkładów.
  • Kolejnym wyróżnikiem wkładów jest uniwersalność, która sprawia, że mogą być z powodzeniem zainstalowane w każdym domu.
Seria wkładów kominkowych TRINITY obejmuje modele występujące 3 wariantach, różniących się od siebie kształtem paleniska. Z kolei moc urządzeń zawiera się w zakresie od 5 do 15,5 kW.
\

Чугунный дымосборник ø 200 мм с регулировкой на 360 °

дающий возможность отвода дымовых выбросов в любом направлении

\

Жаровые трубы

увеличивают площадьнакопления и обмена тепла.

\

MAXVISION Большие стекла

Комбинированное стекло без нанесенного принта максимально усиливает естественный вид очага.

\

Система чистого стекла TRIO

Трехходовая направляющая воздуха и две воздушные завесы - верхняя и нижняя.

\

Большой зольник

в виде съемного ящика под колосниковой решеткой.

\

EASY UP Регулируемые ножки

обеспечивают надежное и устойчивое положение каминной топки, регулировка в диапазоне 13,5 см.

\

EASY START

Независимое регулирование воздуха поддерживая стрельбу(дополнительный рычаг).

\

Гильотинный proLIFTс сервисным доступом

Полный круг увеличивает герметичность патрона и безопасность перед открытием детьми.

\

2 дефлектора снаружикерамический бетон

позволяют дольше сжигать частицы топлива, продлевают путь дымовых газов и оптимизируют процесс сгорания за счет повышения температуры внутри камеры

\

Система дожигания дымовых газов с независимой подачей воздуха.

\

SIZE + Широкая топка

Керамическая вставка из бетона

\

железной колосниковойEASY CLEAN

в наклонной раме и независимой подачей воздуха, управляемой дросселем.

\

Воздухозаборник

Воздух снаружи подается через патрубок ø 150, а затем разделяется на три независимых канала ø 90: под колосниковую решетку, нижнюю воздушную завесу, а также дожигатель дымовых выбросов и верхнюю воздушную завесу

Ciepły i przyjazny dom

Встроенные каминные z serii TRINITY to dopracowane produkty, które przez długie lata zapewnią komfort cieplny, niepowtarzalny klimat oraz wprowadzają błogi nastrój. W razie jakichkolwiek pytań związanych z wyborem konkretnego wkładu lub sposobem montażu, zachęcamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi doradcami.

Eleganckie, funkcjonalne i bezpieczne wkłady kominkowe TRINITY. Piękna ekspozycja ognia i wysoka wydajność grzewcza w jednym.

Инфолиния

Данные компании:
Общество с ограниченной ответственностью «СТАЛКО» spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością spółka komandytowa

ИНН: 9482603545 9482603545
РЕГОН 361379132 361379132
Номер в Государственном судебном реестре KRS: 0000836475 0000836475

Контакт:
Инфолиния:
+48 800 880 030

Общие вопросы:
k.styczen@stalko.com

Адрес:
ОБЩИЙ:
ул. Солец 24/253,
00-403 Варшава

ОФИС / СКЛАД :
ул. Гдыньская 32.
26-600 г Радом.

ru_RUРусский