LYNX B

Cheminée autonome

Classe énergétique:
 • Petite taille.
 • Porte munie d'un cadre en acier.
 • Adapté à l'installation dans une niche murale.
 • Conduit de fumée en fonte monté sur le dessus ou à l'arrière du foyer.
 • Parois latérales renforcées.
 • Adapté à la récupération.
 • Conçu pour être utilisé avec le DGP.
 • Rendement thermique élevé.
 • Quatre pieds réglables.

Trouver un distributeur

Cheminée autonome LYNX B

LYNX B to kompaktowy kominek wolnostojący o małym gabarycie, idealny do zainstalowania we wnęce ściennej lub jako dodatkowe źródło ciepła w pomieszczeniu. Znakomicie łączy w sobie funkcję praktyczną z estetyką, będąc jednocześnie stylową ozdobą wnętrza. Wyróżnia się nie tylko nowoczesnym designem, ale także wysoką wydajnością spalania drewna, co czyni go opłacalnym i ekologicznym rozwiązaniem grzewczym.

Piec wolnostojący LYNX B – mały, lecz wszechstronny

Kominek LYNX B został zaprojektowany z dbałością o każdy detal. Wykonano go z wysokiej klasy materiałów, korzystając z nowoczesnych technologii. Jego drzwiczki są wzmocnione stalową ramką, co dodaje mu solidności. Piec posiada żeliwny czopuch, który można montować zarówno z góry, jak i z tyłu kominka. Dodatkowo, wyposażony jest w wzmocnione ściany boczne oraz cztery regulowane stopki, które umożliwiają stabilne ustawienie kominka na różnych powierzchniach.

LYNX B dostosowany jest również do współpracy z systemem DGP (dodatkowy dolot powietrza), co pozwala na jego instalację w domach z wentylacją mechaniczną. Wyróżnia się wysoką sprawnością cieplną oraz jest przeznaczony do współpracy z systemami rekuperacji, co gwarantuje efektywne wykorzystanie energii.

Nowoczesne rozwiązania w kominku LYNX B

LYNX B, dzięki zastosowaniu wysokiej klasy stali kotłowej P265GH oraz specjalnego materiału akumulacyjnego, zapewnia optymalne spalanie drewna. Kurtyna powietrzna przy przedniej szybie oraz otwory powietrza wtórnego gwarantują doskonałe parametry spalania. Dodatkowo, kominek ten posiada trójstopniową instalację dopowietrzania oraz niezależne przepustnice do regulacji powietrza, co przekłada się na jego ekologiczność. Model ten jest zgodny z wytycznymi Komisji Europejskiej oraz z międzynarodowymi normami, potwierdzając jego wysoką jakość.

Elegancja w każdym calu – LYNX B

Pokryty specjalną farbą wysokotemperaturową, kominek LYNX B prezentuje się bardzo estetycznie. Jego obudowa ozdobiona jest ceramiką kominkową typu DECOR, co nadaje mu niepowtarzalnego charakteru. Szyba kominkowa, dzięki kurtynie powietrznej, pozostaje przezroczysta nawet w ekstremalnych temperaturach, co umożliwia cieszenie się widokiem płomieni. Wszystko to sprawia, że kominek LYNX B będzie doskonałym uzupełnieniem każdego wnętrza.


Type de carburant :
Bois dur saisonné (hêtre, bouleau, charme) avec un taux d'humidité de 12 à 20%
Puissance nominale (kW) 6,5
Plage de charge de chauffage (kW) 3,0 – 8,5
Puissance thermique transférée à la pièce (kW) 6,5
Efficacité thermique (%) 83
Température des gaz de combustion (°C) 239
Émissions de particules à 13% O2 (g/m³) 0,038
Émission de CO à 13% O2 (g/m³) 1,080
Classe énergétique: A+
Indice d'efficacité énergétique IEE 111,4
Répond aux exigences d'ECOPROJEKT Oui
Remplit les exigences de BlmSchV II Oui
Conçu pour la récupération. Oui
Matériaux de construction Acier de chaudière de qualité P265GH selon la norme EN 10028-2
Poids (kg) 110
Type de four grilles
Dimension du verre 390 x 540
Diamètre du chapeau de cheminée (mm) 150
Diamètre d'admission (mm) 100
Dimensions largeur x hauteur x profondeur (mm) 433 x 743 x 433

Appelez-nous : +48 800 880 030

Écrivez : k.styczen@stalko.com

ou laissez-nous votre numéro :

  * Champ obligatoire

  J'accepte de recevoir des informations commerciales envoyées par la société « STALKO Sp. z o.o. sp.k. » par moyens de communication électronique, conformément à la loi relative aux services fournis par voie électronique, à l’adresses électroniques que je viens d’indiquer. J'accepte de recevoir des informations commerciales de la part de la société STALKO sp. z o.o. sp.k., par le biais de dispositifs de télécommunication (téléphone, Internet) et de systèmes d'appels automatiques, conformément à la législation sur les télécommunications. La sélection des consentements ci-dessus est facultative. En donnant mon consentement, je permets à la société STALKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. d'envoyer des informations sur les offres et promotions actuelles concernant leurs produits. Le consentement peut être révoqué à tout moment en envoyant un e-mail à l'adresse : iod@hitze.pl. En cas de non-sélection des consentements, nous vous contacterons pour discuter des conditions d'une éventuelle collaboration future. En savoir plus RGPD

  Produkty prezentowane na fotografiach mogą nieznacznie różnić się od oryginałów. Treści zawarte na stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

  fr_FRFrançais