Zostań partnerem HITZE!

Jesteś zainteresowany długotrwałym i opłacalnym partnerstwem z cenionym polskim producentem kominków?

Jeśli tak, HITZE to miejsce dla Ciebie!

HITZE to marka z 40-letnim doświadczeniem, która jest znana nie tylko za swoje technicznie zaawansowane i estetycznie dopracowane produkty, ale także za niezłomne zaangażowanie w dbałość o klienta.

Dlaczego HITZE?

Nasze kominki – czy to kominki opalane drewnem, kominki powietrzne, kominki z płaszczem wodnym, kominki gazowe CALMA, czy ogrzewacze tarasowe FUENTE oraz biokominki – to produkty spełniające wszystkie możliwe normy obowiązujące na rynku polskim i zagranicznym. Nasza niezawodność sprawia, że możemy być pewni, iż nasi klienci będą cieszyć się ciepłem naszych kominków przez wiele lat.

Kominki ekspozycyjne

Bogata oferta modeli pozwala na idealne dopasowanie do wnętrz Twoich klientów.

Krótkie terminy realizacji

Szybka dostawa zamówień zwiększa zadowolenie Twoich klientów

Dostęp do platformy B2B

Łatwe i szybkie składanie zamówień online maksymalizuje wygodę Twoich zakupów.

Atrakcyjne rabaty

Znaczące oszczędności przy zakupie większych partii produktów podnoszą konkurencyjność Twojej oferty.

Dedykowany opiekun handlowy

Indywidualne wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy zwiększa efektywność Twojej działalności.

Pakiet materiałów marketingowych

Dostosowane do indywidualnych potrzeb materiały umożliwiają skuteczne i szybkie rozpoczęcie promocji.

Platforma zakupowa B2B HITZE

Ale HITZE to nie tylko kominki. To przede wszystkim ludzie z pasją, którzy angażują się w swoją pracę, aby każdy produkt, który opuszcza nasze drzwi, był nie tylko bezpieczny, ale również wyróżniał się na tle konkurencji pod względem technicznym i wizualnym.

Wierzymy, że to szczegóły tworzą całość, dlatego w HITZE stawiamy na detale. Każdy element naszych kominków jest starannie zaprojektowany i wykonany z najwyższej jakości materiałów. W dodatku, posiadamy własne laboratorium, które pozwala nam na ciągłe testowanie i ulepszanie naszych produktów. Dzięki temu, współpraca z nami to gwarancja najlepszych parametrów technicznych i wysokiej wydajności.

HITZE to sukces

Nasze kominki i piece są doceniane nie tylko na rynku krajowym. Niemal od początku większość produkowanych kominków przeznaczona jest na rynki zagraniczne. Stalowe wkłady HITZE zostały docenione głównie przez klientów na rynku niemieckim, którzy uznali naszą ofertę za wyjątkowo korzystną pod względem stosunku ceny do jakości.

HITZE jako marka międzynarodowa przywiązuje dużą wagę do spełniania specyficznych oczekiwań klientów na całym świecie. Z tego powodu w ciągu ostatnich 2 lat podwoiliśmy liczbę dostępnych modeli wkładów kominkowych. Obecnie do wyboru mamy ponad 100 kominków z dodatkowymi opcjami do personalizacji. 

HITZE
to ludzie

Za każdym sukcesem biznesowym stoją ludzie. Zespół tworzący produkty, kanały dystrybucji i markę jest stosunkowo niewielki i tylko dzięki profesjonalizmowi, specjalistycznej wiedzy i osobistemu zaangażowaniu marka HITZE w ciągu zaledwie 5 lat stała się znaczącym graczem w międzynarodowej branży grzewczej.

Wzajemny szacunek i wsparcie dla indywidualnych inicjatyw sprawiają, że marka HITZE jest uznanym pracodawcą na lokalnym rynku pracy. Jesteśmy dumni z tego, że pracują dla nas najlepsi.

Jeżeli interesuje Cię któryś z kominków, znajdujący się w naszej ofercie – napisz lub zadzwoń. Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania. Na wsparcie możesz liczyć również u naszych partnerów handlowych – wspólnymi siłami dbamy o to, aby obsługa klienta znajdowała się na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy!

Poznaj osoby kontaktowe

Masz pytanie?
Zapytaj naszych specjalistów!

Chcesz dowidzieć się więcej o ofercie HITZE albo masz jakiekolwiek wątpliwości?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania!

    * Pole obowiązkowe

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy STALKO sp. z o.o. sp.k., informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na wskazany przez mnie adres e-mail. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy STALKO sp. z o.o. sp.k., informacji handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon, Internet) oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z przepisami prawa telekomunikacyjnego. Zaznaczenie powyższych zgód jest dobrowolne, uzyskanie zgody umożliwi firmie: STALKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., przesyłanie informacji o aktualnych ofertach i promocjach dotyczących swoich produktów. Zgoda może być zawsze odwołana poprzez wysłanie e-mail na adres: iod@hitze.pl. W przypadku braku zaznaczenia zgód skontaktujemy się z Państwem w celu omówienia warunków ewentualnej dalszej współpracy. Przeczytaj więcej RODO

    pl_PLPolski